•  

120 Tec Headband

EAN (čárový kód): 4251422551274
Do Věrnostního programu za nákup získáš 38 bodů

Univerzální sportovní šátek z přírodní merino vlny, který oceníš na každé výpravě.

Materiál:
Polyamid, Merino
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení pátek 25. 9.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

120 Tec Headband

Lehký a odolný šátek 120 TEC HEADBAND, který se díky své univerzálnosti hodí snad na každou výpravu do hor. Díky technologii Corespun© od Südwolle Group je navíc šátek ještě odolnější, ale přitom si uchovává přirozené vlastnosti a komfort nošení merino vlny.

Pro všechny horaly

Náš šátek ORTOVOX 120 TEC HEADBAND je lehký, tenký a díky merino vlně zvládne absorbovat velké množství vlhkosti. Merino vlna dokáže výborně regulovat tělesnou teplotu, neutralizovat pachy a navíc se příjemně nosí. Právě díky ní se lehký šátek ORTOVOX 120 TEC HEADBAND skvěle hodí pro letní aktivity, při kterých se pořádně zpotíš – ať už na horách nebo v údolí.

To ale není vše – 85 % nového merina je v tomto šátku zkombinováno s 15 % polyamidem a společně tvoří náš ověřený technický materiál 120 MERINO TEC.

Příroda a inovace

Tato hybridní příze vděčí svým vlastnostem jedinečné technologii předení zvané Corespun od výrobce Südwolle Group©. Nejjemnější příze tasmánské merino vlny se při tomto výrobním procesu obtáčejí kolem stabilního jádra z polyamidu. Tímto způsobem vznikne odolná technická příze, která je zároveň jemná, lehká a uchovává si zásadní vlastnosti a pohodlí při nošení přírodního merina.

120 Merino Tec

Hybridní příze 120 Merino Tec vděčí svým vlastnostem jedinečné technologii předení zvané Corespun od výrobce Südwolle Group©. Při této metodě předení se nejjemnější příze merino vlny omotávají kolem stabilního jádra z polyamidových vláken. Tímto způsobem vznikne hybridní technická příze, která je zároveň jemná, lehká a uchovává si zásadní vlastnosti přírodního merina. Výsledkem je materiál, který je vyjímečně lehký a pružný, ale zároveň velmi odolný, trvalý a odolný proti žmolkování. Kolekce 120 MERINO TEC LINE tak spojuje stabilitu a odolnost polyamidu s léty ověřenými vlastnostmi Merino vlny.

Vlastnosti

  • velmi lehký
  • technologie Corespun© od Südwolle Group pro zvýšenou stabilitu materiálu
  • odolný

Materiál: 85 % nová vlna (MERINO) + 15 % polyamid

Garance spokojenosti

ORTOVOX

Od roku 1980, kdy ORTOVOX přišel s jejich prvním legendárním lavinovým vyhledávačem F2, se tato německá outdoorová značka svými produkty soustředí na naší ochranu v horách. Nejčastěji ji oblékají skialpinisti a freerideři, ale široký sortiment nabízí i pro vysokohorskou turistiku, horolezectví, lezení a mountain running. 

V současnosti najdeš v jejím portfoliu veškeré oblečení od spodního prádla po softshell a hardshell oblečení, propracované a odolné batohy včetně lavinových batohů, lavinové sondy, lopaty, vyhledávače a také lékárničky nebo bivaky.

Světový lídr v produkci vlněného oblečení

ORTOVOX si zakládá na naprosto špičkové kvalitě merino vlny, kterou bere ze svých vybraných farem v Tasmánii. Vlnu najdeš v každém kousku oblečení, a to i na hardshell bundách. Její kolekce nemají ve světě konkurenci. Svou vizionářskou myšlenkou dokázali obnovit chovy ovcí ve Švýcarsku se specifickou vlnou s výbornou tepelnou izolací – SWISSWOOL®.

Udržitelnost a odpovědnost vůči přírodě i lidem

ORTOVOX je silná a sebevědomá značka a naplno si uvědomuje, že svým vlivem může mnoho věci ovlivnit. ORTOVOX se snaží o udržitelnost své produkce na všech úrovních. Chrání tebe, lokální výrobce, hory i samotné ovečky či tasmánský deštný prales. Své výrobky označuje značkami Fair Trade, OWP (ORTOVOX WOOL PROMISE), EOCA, PFC FREE a SWISSWOOL®.

 

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.