•  
  • Novinka

120 Tec Print Neckwarmer

EAN (čárový kód): 4251422551199
Do Věrnostního programu za nákup získáš 45,55 bodů

Lehký hřejivý nákrčník z hybridního materiálu vhodný především na zimní výpravy.

Materiál:
Polyamid, Merino
Gramáž:
120g/m2
více

Barva:
Aktivity:

Barva
Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

120 Tec Print Neckwarmer

Nákrčník 120 TEC NECKWARMER PRINT vás udrží v teple i při výpravách do zasněžených výšek. Překvapí vás jeho nízká hmotnost, odolnost, ale především hřejivost přírodních merino vláken, které jsou pro větší výdrž zpracovány inovativní metodou Corespun©.

Ze severních stěn až k tobě

Nákrčník ORTOVOX 120 TEC NECKWARMER PRINT je nezbytnou součástí vybavení na jakoukoliv výpravu do hor! Jakmile se ochladí na nic nečekej a zabal se do nákrčníku – u tohoto modelu tvůj krk a tvář ochrání již léty prověřený technický hybridní materiál MERINO TEC. Nákrčník ORTOVOX 120 TEC NECKWARMER PRINT tě ale nezklame ani když se oteplí – snadno z něj hned uděláš praktický šátek. Díky unikátním vlastnostem tasmánské merino vlny, která dokáže odvádět vlhkost a neutralizovat pachy ti bude nákrčník ORTOVOX 120 TEC NECKWARMER PRINT vždy pohodlný. 85 % nového tasmánského merina je v tomto šátku zkombinováno s 15 % polyamidem a společně tvoří náš ověřený technický materiál 120 MERINO TEC. 

120 Merino Tec

Hybridní příze 120 Merino Tec vděčí svým vlastnostem jedinečné technologii předení zvané Corespun od výrobce Südwolle Group©. Při této metodě předení se nejjemnější příze merino vlny omotávají kolem stabilního jádra z polyamidových vláken. Tímto způsobem vznikne hybridní technická příze, která je zároveň jemná, lehká a uchovává si zásadní vlastnosti přírodního merina. Výsledkem je materiál, který je vyjímečně lehký a pružný, ale zároveň velmi odolný, trvalý a odolný proti žmolkování. Kolekce 120 MERINO TEC LINE tak spojuje stabilitu a odolnost polyamidu s léty ověřenými vlastnostmi Merino vlny.

Vlastnosti

  • velmi lehký
  • technologie Corespun© od Südwolle Group pro zvýšenou stabilitu materiálu
  • odolný

Materiál: 85 % nová vlna (MERINO) + 15 % polyamid

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.