•  

150 Cool Logo LS

EAN (čárový kód): 4251422519564
Do Věrnostního programu za nákup získáš 118,28 bodů

Triko s dlouhým rukávem z kombinace chladivého vlákna TENCEL® s přírodní merino vlnou je připravené i na ty nejextrémnější výkony v letních horách.

Materiál:
Tencel, Merino, Polyamid
Rukáv:
Dlouhý
Střih:
Regular
Gramáž:
150g/m2
více

Barva:
velikost:
S
M
L
XL
XXL
Aktivity:

Skladem

doručení úterý 27. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

150 Cool Logo LS

Pánské triko s dlouhým rukávem ORTOVOX 150 COOL LOGO LONGSLEEVE je jak dělané pro všechny letní výkonnostní aktivity v horách od skalního a vysokohorského lezení, přes horské túry, až po pohodové dny v údolí. Díky unikátní kombinaci technických chladivých vláken a přírodní merino vlny ti v něm nikdy nebude ani příliš horko ani zima. Zůstaň v chladu – zůstaň v klidu.

Technické parametry

  • Vlákna TENCEL® s chladivým efektem
  • Vysoká odolnost
  • Vlákna vyrobena pomocí udržitelných technologií
  • Hmotnost 176 g
  • Střih: Klasický střih
  • Materiál: 44 % Nová vlna (MERINO) + 43 % Lyocell (Tencel®) + 13 % Polyamid

Chlad a klid

Vytrvalé chlazení: Naše řada 150 MERINO COOL pro muže je díky odolnosti a přirozené ochlazující schopnosti vláken Tencel® ideální volbou pro horké letní dny v horách.

Technologie Beta-spun dodává našim trikům s dlouhým rukávem ORTOVOX 150 COOL LOGO LONGSLEEVE požadovanou stabilitu. Složitý výrobní proces spočívá v omotávání jemných polyamidových vláken kolem jádra tvořeného merino vlnou a vlákny Tencel®. Ochranná polyamidová vrstva zajistí, aby látka byla více odolná proti oděru a protrhnutí. Kvalitní merino vlákna nabízejí jedinečné pohodlí a současně pomáhají regulovat tělesnou teplotu, zatímco vlákna Tencel® zajistí dobré odpařování vlhkosti z vnitřní vrstvy oblečení.

Naše pánské triko s dlouhým rukávem ORTOVOX 150 COOL LOGO LONGSLEEVE tak bude tvým skvělým společníkem pro teplé letní dny.

 Materiál:

150 MERINO COOL

V řadě 150 MERINO COOL, ORTOVOX kombinuje vlákna Tencel®, produkovaná za pomocí udržitelných technologií lesního hospodářství s vlnou merino. Dřevěná vlákna se vyznačují schopností odvést velký objem vlhka, chladivostí a plochým povrchem, který napomáhá jejich samostatnému chlazení. Pomocí složitého výrobního procesu jsme vytvořili kombinaci materiálů, která je odolná a extrémně funkční. Technologie BETA-SPUN je výrobní proces, který spočívá v omotávání vláken polyamidu kolem merino vlny a vláken Tencel®. Tato ochranná polyamidová vrstva dodává látce mimořádnou odolnost, aniž by přišla o výhody, které poskytuje vlna merino a chladící vlákna Tencel®.

Garance spokojenosti

ORTOVOX

Od roku 1980, kdy ORTOVOX přišel s jejich prvním legendárním lavinovým vyhledávačem F2, se tato německá outdoorová značka svými produkty soustředí na naší ochranu v horách. Nejčastěji ji oblékají skialpinisti a freerideři, ale široký sortiment nabízí i pro vysokohorskou turistiku, horolezectví, lezení a mountain running. 

V současnosti najdeš v jejím portfoliu veškeré oblečení od spodního prádla po softshell a hardshell oblečení, propracované a odolné batohy včetně lavinových batohů, lavinové sondy, lopaty, vyhledávače a také lékárničky nebo bivaky.

Světový lídr v produkci vlněného oblečení

ORTOVOX si zakládá na naprosto špičkové kvalitě merino vlny, kterou bere ze svých vybraných farem v Tasmánii. Vlnu najdeš v každém kousku oblečení, a to i na hardshell bundách. Její kolekce nemají ve světě konkurenci. Svou vizionářskou myšlenkou dokázali obnovit chovy ovcí ve Švýcarsku se specifickou vlnou s výbornou tepelnou izolací – SWISSWOOL®.

Udržitelnost a odpovědnost vůči přírodě i lidem

ORTOVOX je silná a sebevědomá značka a naplno si uvědomuje, že svým vlivem může mnoho věci ovlivnit. ORTOVOX se snaží o udržitelnost své produkce na všech úrovních. Chrání tebe, lokální výrobce, hory i samotné ovečky či tasmánský deštný prales. Své výrobky označuje značkami Fair Trade, OWP (ORTOVOX WOOL PROMISE), EOCA, PFC FREE a SWISSWOOL®.

 

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.