•  
  • Sleva 40 %
  • Outlet

150 Cool Logo T-Shirt

EAN (čárový kód): 4250875269750
Do Věrnostního programu za nákup získáš 65,7 bodů

Pohodlné triko z chladivého vlákna TENCEL® s přírodní merino vlnou se hodí i pro výkony v tom nějvětším horku.

Materiál:
Merino, Lyocell, Polyamid
Hmotnost:
138g
více

Barva:
velikost:
XL
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení pondělí 26. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

150 Cool Logo T-Shirt

Pánské triko ORTOVOX 150 COOL LOGO T-SHIRT je jak dělané pro všechny letní výkonnostní aktivity v horách od skalního a horského lezení, přes horské túry, až po závody. Díky chladivým vláknům z materiálu TENCEL® vám při výkonnostních sportech na vrcholech hor nebude horko ani v těch nejparnějších letních dnech.

Technické parametry

  • vlákna TENCEL® s chladivým efektem
  • vysoká odolnost
  • vlákna vyrobena pomocí udržitelných technologií
  • hmotnost: 138 g
  • střih: Klasický střih
  • materiál: 44 % Nová vlna (MERINO) + 43 % Lyocell (Tencel®) + 13 % Polyamid

Chládek a pohoda

Efektivní chlazení a dlouhá výdrž: Naše řada 150 MERINO COOL pro ženy je díky vysoké odolnosti a chladivým vláknům Tencel® ideální volbou pro horké letní dny v horách.

Technologie Beta-spun dodává našim pánským trikům ORTOVOX 150 COOL LOGO T-SHIRT požadovanou stabilitu. Ochranná polyamidová vrstva zajistí, aby látka byla více odolná proti oděru a protrhnutí. Kvalitní merino vlákna nabízejí jedinečné pohodlí a současně pomáhají regulovat tělesnou teplotu, zatímco vlákna Tencel® zajistí dobrý odvod vlhkosti z vnitřní vrstvy oblečení a příjemný chlad, když je horko. 

Naše pánské triko ORTOVOX 150 COOL LOGO bude tvým skvělým společníkem pro horké letní dny. 

Materiál

150 MERINO COOL

V řadě 150 MERINO COOL, kombinuje ORTOVOX vlákna Tencel®, produkovaná za pomocí udržitelných technologií lesního hospodářství s vlnou merino. Dřevěná vlákna se vyznačují schopností odvést velký objem vlhka, chladivostí a plochým povrchem, který napomáhá jejich samostatnému chlazení. Pomocí složitého výrobního procesu jsme vytvořili kombinaci materiálů, která je odolná a extrémně funkční. Technologie BETA-SPUN je výrobní proces, který spočívá v omotávání vláken polyamidu kolem merino vlny a vláken Tencel®. Tato ochranná polyamidová vrstva dodává látce mimořádnou odolnost, aniž by přišla o výhody, které poskytuje vlna merino a chladící vlákna Tencel®.


Garance spokojenosti

ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP)

Merino vlna tvoří nedílnou součást horského vybavení společnosti ORTOVOX už od roku 1995. Naše merino vlna pochází z vybraných farem, které splňují naše vlastní standardy ORTOVOX WOOL PROMISE. ORTOVOX získává novou vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.

Tyto farmy jsou pravidelně sledovány v rámci OWP. Vlna samotná je 100% ekologická a proto je i mimořádně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné nitě. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, což zaručuje, že se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy, a je velmi snadné se o ni starat


Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.