• Sleva 30 %

217 Camo

TSL
3436500414486

217 Camo

TSL

Sněžnice s velkou plochou určené do hlubokého prašanového sněhu severských oblastí nebo pro uživatele s vysokou hmotností. Vhodné také pro myslivce a lesníky.

Barva
White
Velikost
217
227
EAN: 3436500414486
5 290 Kč

3 703 Kč

Poštové zdarma od 999 Kč / 44 €
Zboží bude doručeno ve čtvrtek 23. 3.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: KING SIZE, tvar přesýpacích hodin
Podpatěnka: ano
Vázání
Zámek vázání: ano
Druh vázání pro špičku: Front tightrning with strap
Druh vázání pro patu: bi-material comfort strap
podpatek: classic, ano
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 40–100kg, 70–140kg
Tvar
Typ rámu: 217
Zadní rocker: ne
Materiál
Boční výztuhy: ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 965g

Popis produktu

217 Camo

Sněžnice TSL 217/227 CAMO jsou stvořené do měkkého sněhu a prašanu. Jejich délka u velikosti 227 dosahuje až na 74 cm! Určeny pro středně náročný terén. CAMO design ocení všichni, kteří chtějí splynout s krajinou. Sněžnice TSL řady 217/227 mají zvýšenou nosnost až do 140 kg, což oceníš, pokud jsi kus chlapa nebo máš velký náklad na dlouhý pochod.

 • 2D design rámu – jednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů „Made in French Alps“. Obsahuje 6 hrotů z čisté oceli – v tvrdém firnu zabírají nejdříve hroty, v tvrdém ufoukaném sněhu zabírají plátové prolisy/příčky a v měkkém sněhu jsou sněžnice v kontaktu s celou plochou. Díky promyšlené konstrukci jsou sněžnice plně funkční bez ohledu na sněhové podmínky.
 • STRAP TIGHTENING – na špičce je klasické vázání, kde stažení probíhá pomocí zatáhnutí za textilní propruh.
 • COMFORT STRAP – pásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Popruh je složený z měkčího a tvrdšího materiálu, aby byl pohodlný a zároveň pevný.
 • Podpaťenka – možnost použití podpatěnky během stoupání, díky čemuž je chůze pohodlnější, méně únavná a nebude trpět tvá achilovka.
 • Blokace vázání – sněžnice umožňují blokací vázání, tak aby se zamezilo ohybu v kloubu vázání a sněžnice byly pevně spojené s botou.
 • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.
 • Přední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.
 • Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí prošlápnutí sněžnice druhou.
 • Nastavení velikosti vázání  s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.
 • Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.
 • Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.
 • Přednastavení popruhu okolo kotníku – možné díky pojistce, a tak je obutí rychlé a pohodlné ať použiješ turistické nebo snowboardové boty.
 • Tlumič klepání – je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Velikosti

 • Velikost 217 – 65x21,7 cm, 965 g x2, 40 až 100 kg, vel. 35-47.
 • Velikost 227 – 74x22,7 cm, 1110 g x2, 70-140 kg, vel. 39-57.

Garance spokojenosti

TSL

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: KING SIZE, tvar přesýpacích hodin
Podpatěnka: ano
Vázání
Zámek vázání: ano
Druh vázání pro špičku: Front tightrning with strap
Druh vázání pro patu: bi-material comfort strap
podpatek: classic, ano
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 40–100kg, 70–140kg
Tvar
Typ rámu: 217
Zadní rocker: ne
Materiál
Boční výztuhy: ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 965g

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
 • Turistika
  Turistika

O značce

TSL

Světový lídr ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědom si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.