•  

217 Camo Escape

EAN (čárový kód): 3436500414486
Do Věrnostního programu za nákup získáš 213,28 bodů

Sněžnice do velmi hlubokého prašanu s nosností až 140 kg. Oblíbená volba myslivců.

počet hrotů:
6
zámek sněžnice:
ano
boční hřebeny:
ne
konstrukce sněžnice:
KING SIZE, tvar přesýpacích hodin
špička vázání:
LATERAL ADJUST, stahovací popruh
pata vázání:
stahovací ráčna, obvodový zámek, Bi-materiální popruh
podpatek:
classic, ano
nosnost:
40–100kg, 70–140kg
více

Barva:
velikost:
217
227
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení čtvrtek 1. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

217 Camo Escape

Tyto pevné technické sněžnice jsou vyrobeny tak, aby plavali na sněhu. To zajišťuje jejich skutečně velká plocha a konstrukce KING SIZE. Nejvíce jsou doma v hlubokém prášku v mírnémstrmém terénu.

Komfortní chůze

Sněžnice mají velkou plochu, která vás udrží i ve skutečně hlubokém prašanu. Horizontální a vertikální prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledu a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Při výstupu máte možnost použít podpatěnku, díky čemu se dostanete do větší roviny a půjde se vám komfortněji.

Obutí bez komplikací

Sněžnice má rychlenastavitelné vázání. Nohu vložíte do vázání a jednoduše stáhnete špičku pomocí obousměrného popruhu. Nohu máte pevně fixovanou a zároveň ji stáhnete rychle. Špičku můžete nastavit i na širší botu. Vázání kotníku je tvořeno bimaterálním popruhem, který dotáhnete jednoduše ráčnou. Bimateriální popruh má tu výhodu, že nezamrzá. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte otevřením pojistky a posunem paty podle potřeby. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše. Pata má zámek, kterým můžete zdvih uzamknout, což se vám může hodit při pohybech stranou, couvání a dalšímu manévrování.

Výběr velikosti a její nosnost

Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nenáročných terénů

Sněžnice pro ty ,kteří plánují dlouhé ale nenáročné přechody a túry v hlubokém prašanu a pro ty, kteří potřebují vyšší nosnost sněžnic.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.