•  

302 Freeze

TSL
3436500413663

302 Freeze

TSL

Dětské sněžnice s propracovaných technickým designem a skvělým gripem. Ukažte svým dětem krásy zimních hor.

Barva
Danube
Velikost
302
EAN: 3436500413663
1 990 Kč

1 891 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: Ne
Konstrukce sněžnice: tvar přesýpacích hodin, 3D
Podpatěnka: Ne
Vázání
Zámek vázání: Ne
Druh vázání pro špičku: velcro strap
Druh vázání pro patu: velco strap
podpatek: ne
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 20–50kg
Tvar
Typ rámu: 302
Zadní rocker: Ne
Materiál
Boční výztuhy: Ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 400g

Popis produktu

302 Freeze

Zimní hory jsou krásné, ale ta nejlepší místa jsou v zimě často nedostupná v běžné obuvi. Ukažte svým dětem krásu zimní turistiky se sněžnicemi a užijte si společný čas v přírodě. Se sněžnicemi 302 FREEZE to bude hračka! Jsou jednoduché a dimenzované pro hmotnost 20 až 50 kg.

  • 3D design rámu – jednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů „Made in French Alps“. Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit. Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budou mít děti jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale při chůzi po ufoukaném sněhu začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují.
  • VELCRO STRAP – upevnění špičky i patky je řešeno pomocí jednoduše použitelných pásků na suchý zip.
  • Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí prošlápnutí sněžnice druhou.
  • Přednastavení podle délky chodidla je jednoduché a zabere pár vteřin.
  • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.

 

Investuj do sněžnic, které vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Velikosti

  • Velikost 302 – 48,5x18 cm, 400 g x2, 20-50 kg, vel. 30-40.

Garance spokojenosti

TSL

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: Ne
Konstrukce sněžnice: tvar přesýpacích hodin, 3D
Podpatěnka: Ne
Vázání
Zámek vázání: Ne
Druh vázání pro špičku: velcro strap
Druh vázání pro patu: velco strap
podpatek: ne
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 20–50kg
Tvar
Typ rámu: 302
Zadní rocker: Ne
Materiál
Boční výztuhy: Ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 400g

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Turistika
    Turistika

O značce

TSL

Světový lídr ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědom si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.