•  

302 Rookie Spicy

TSL
3436500412338

302 Rookie Spicy

TSL

Dětská sněžnice do 50 Kg s komfortní a jednoduchým zapínáním. Sněžnice, se kterou dítě poroste a nemusíte kupovat každý rok novou.

Barva
Spicy
EAN: 3436500412338
1 590 Kč

1 065 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: 3D, tvar přesýpacích hodin
Vázání
zámek sněžnice: ne
špička vázání: stahovací popruh
pata vázání: popruh s přezkou
podpatek: ne
Bezpečnostní parametry
nosnost: 20–50kg

Popis produktu

302 Rookie Spicy

Sněžnice jsou dělané na malou dětskou nohu. Sněžnice má podporu trakce a tím předchází podvrtnutí kotníku. Dítě je tak více v bezpečí. Sněžnice má nastavitelnou délku, takže je nekupujete jen na jednu sezónu.

Komfortní chůze

Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny 6 hroty. Dítěti tak brání v podklouznutí. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty.

Obutí bez komplikací více let

Sněžnice se stahují pomocí popruhů s plastovou přezkou. Obutí je jednoduché, takže to zvládne i dítě samo. Vám stačí jen zkontrolovat, že má sněžnice opravdu na nohou. Velikost nastavujete pomocí popruhu. Dítěti vklouzne noha do nášlapu a dotáhnete popruh podle potřeby. Při dalším obutí stačí zapnout přezku. Nastavení trvá okamžik a vy můžete pohodlně měnit velikost sněžnic během sezóny tak, jak roste dítěti noha.

Sněžnice do nenáročných terénů

Dětské sněžnice, které si dokáže obout dítě samo a brání podvrtnutí kotníku. Stačí jen zkontrolovat, že dítě má sněžnice na nohou.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: 3D, tvar přesýpacích hodin
Vázání
zámek sněžnice: ne
špička vázání: stahovací popruh
pata vázání: popruh s přezkou
podpatek: ne
Bezpečnostní parametry
nosnost: 20–50kg

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Turistika

O značce

TSL

Světový lídr ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědom si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.