•  

305 Pioneer Crystal

TSL
3436500414813

305 Pioneer Crystal

TSL

Komfortní sněžnice na chůzi v nenáročném terénu. S nemrznoucím vázáním, které nabízí rychlé stahování a hroty, které drží na ledu.

EAN: 3436500414813
3 490 Kč

2 338 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: tvar přesýpacích hodin, 3D
Vázání
Zámek vázání: ano
Druh vázání pro špičku: LATERAL ADJUST, stahovací popruh
Druh vázání pro patu: stahovací ráčna, Bi-materiální popruh
podpatek: classic, ano
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 30-80kg, 50–120kg

Popis produktu

305 Pioneer Crystal

Tyto pevné sněžnice mají velmi jednoduché vázání a jsou extrémně odolné. Jsou vhodné pro začátečníky nebo pěší turisty, kteří upřednostňují snadnou trasu před náročnými výstupy a strmými svahy.

Komfortní chůze


Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Při výstupu máte možnost použít podpatěnku, díky čemu se dostanete do větší roviny a půjde se vám komfortněji.

Obutí bez komplikací


Sněžnice má rychlenastavitelné vázání. Nohu vložíte do vázání a jednoduše stáhnete špičku pomocí obousměrného popruhu. Nohu máte pevně fixovanou a zároveň ji stáhnete rychle. Špičku můžete nastavit i na širší botu. Vázání kotníku je tvořeno bimaterálním popruhem, který dotáhnete jednoduše ráčnou. Bimateriální popruh má tu výhodu, že nezamrzá. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte otevřením pojistky a posunem paty podle potřeby. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše. Pata má zámek, kterým můžete zdvih uzamknout, což se vám může hodit při pohybech stranou, couvání a dalšímu manévrování.

Výběr velikosti a její nosnost


Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nenáročných terénů


Sněžnice pro začátečníky, kteří chtějí mít kvalitní sněžnice do nenáročného terénu. Stezky, chůze lesem nebo na chatu.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: tvar přesýpacích hodin, 3D
Vázání
Zámek vázání: ano
Druh vázání pro špičku: LATERAL ADJUST, stahovací popruh
Druh vázání pro patu: stahovací ráčna, Bi-materiální popruh
podpatek: classic, ano
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 30-80kg, 50–120kg

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Turistika

O značce

TSL

Světový lídr ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědom si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.