•  

305 Ride Cactus

TSL
3436500413816

305 Ride Cactus

TSL

Komfortní sněžnice na přechody. S nemrznoucím flexibilním vázáním, které nabízí rychlé stahování a hroty, které drží na ledu.

EAN: 3436500413816
3 790 Kč

2 539 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

50 Kč / den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: 3D, tvar přesýpacích hodin
Vázání
Zámek vázání: ne
Druh vázání pro špičku: MEMORY FLEX SYSTEM, LATERAL ADJUST
Druh vázání pro patu: obvodový zámek, Bi-materiální popruh
podpatek: ano, easy ascent
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 30–80kg

Popis produktu

305 Ride Cactus

Proč si vybrat Ride? Kvůli pružnosti, rychlosti a jednoduchosti, které nabízejí. Sněžnice mají kompletní vázání řady Flex, které nezamrzá a rychle a jednoduše se ovládá. Ideální sněžnice na stezky.

Komfortní výstup

Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Při výstupu máte možnost použít podpatěnku, díky čemu se dostanete do větší roviny a půjde se vám komfortněji.

Obutí bez komplikací

Sněžnice má Memory flex vázání. Jednou nastavíte špičku a už nijak nemusíte dotahovat díky elastickým popruhům na špičce. Prostě vložíte špičku a je to. Vázání kotníku je tvořeno bimaterálním popruhem, který dotáhnete ráčnou. Bimateriální popruh má tu výhodu, že nezamrzá. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte pomocí zmáčknutí dvou pojistných pinů a posunete patu podle potřeby. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše.

Výběr velikosti a její nosnost

Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nejnáročnějších terénů

Sněžnice je ideální na vaše oblíbené stezky. Ať už jdete po sněhu nebo ledu, sněžnice vás podrží. S rychlestahovatelným nemrznoucím vázáním můžete sněžnice kdykoli odložit.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: 3D, tvar přesýpacích hodin
Vázání
Zámek vázání: ne
Druh vázání pro špičku: MEMORY FLEX SYSTEM, LATERAL ADJUST
Druh vázání pro patu: obvodový zámek, Bi-materiální popruh
podpatek: ano, easy ascent
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 30–80kg

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Treking
  • Turistika

O značce

TSL

Světový lídr ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědom si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.