•  

305 Tour Celestial

EAN (čárový kód): 3436500414981
Do Věrnostního programu za nákup získáš 189,5 bodů

Komfortní sněžnice na přechody. S nemrznoucím vázáním, které nabízí rychlé stahování a hroty, které drží na ledu.

počet hrotů:
6
zámek sněžnice:
ne
boční hřebeny:
ne
konstrukce sněžnice:
3D, tvar přesípacích hodin
špička vázání:
stahovací popruh, LATERAL ADJUST
pata vázání:
obvodvý zámek, komfortní popruh s tlumením, stahovací ráčna
podpatek:
ano, easy ascent
nosnost:
30–80kg
více

Barva:
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení pondělí 26. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

305 Tour Celestial

Komfortní model s velmi dobrou přilnavostí díky 3D konstrukcí a prolisům. Jednoduše a rychle sněžnice obujete a můžete vyrazit na svou túru. Dobrá kombinace pohodlí a technické zpracování. 6 hrotů je testováno, aby vás udrželi i na ledu. Vhodné na přechody a dlouhé túry.

Komfortní výstup

Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Při výstupu máte možnost použít podpatěnku, díky čemu se dostanete do větší roviny a půjde se vám komfortněji.

Obutí bez komplikací

Sněžnice má rychlenastavitelné vázání. Nohu vložíte do vázání a jednoduše stáhnete špičku pomocí obousměrného popruhu. Nohu máte pevně fixovanou a zároveň ji stáhnete rychle. Špičku můžete nastavit i na širší botu. Vázání kotníku je tvořeno bimaterálním popruhem, který dotáhnete jednoduše ráčnou. Bimateriální popruh má tu výhodu, že nezamrzá. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte pomocí zmáčknutí dvou pojistných pinů a posunete patu podle potřeby. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše.

Výběr velikosti a její nosnost

Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nejnáročnějších terénů

Sněžnice je ideální na vaše oblíbené túry. Ať už jdete po sněhu nebo ledu, sněžnice vás podrží. S rychlestahovatelným nemrznoucím vázáním můžete sněžnice kdykoli odložit.

Garance spokojenosti

Garance kvality horskými vůdci

Sněžnice TSL patří k těm nejodolnější a nejkvalitnějším na světě. Proto je častou volbou horských vůdců a průvodců. Na sněžnice se totiž potřebují spolehnout. Stejně tak se na své sněžnice můžete spolehnout i vy. Navíc v případě, že potřebujete sněžnici opravit nebo dokoupit nějaký díl, tak není problém. TSL má uchované formy minimálně 10 let a potřebný díl jednoduše vyrobí.

TSL je francouzská firma, které patří mezi inovátory mezi sněžnicemi. Jako první přišla s použitím kvalitních plastů pro výrobu sněžnic, jako první přišla s tvarem přesýpacích hodin, jako první přišla s bimateriálním popruhem a přišla i s dalšími inovacemi, díky kterým patří k lídrům mezi sněžnicemi.  Podporuje sněžnicové závody a ve Francii vytváří stezky pro sněžnicové túry. Zajímají se o komunitu kolem sebe. TSL přistupuje ekologicky i k výrobě jako takové. Výroba probíhá z recyklovaného granulátu a ve Francii. Nedochází k převážení zboží přes půl světa a tím snižují provoz nákladních lodí.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.