•  

305 Tour Grip

EAN (čárový kód): 3436500414363
Do Věrnostního programu za nákup získáš 213,29 bodů

Komfortní sněžnice s trakčními hřebeny a nemrznoucím vázáním do náročných terénů a strmých svahů.

počet hrotů:
6
zámek sněžnice:
ne
boční hřebeny:
ano
konstrukce sněžnice:
tvar přesýpacích hodin, 3D
špička vázání:
stahovací popruh, LATERAL ADJUST
pata vázání:
stahovací ráčna, Bi-materiální popruh, obvodový zámek
podpatek:
easy ascent, ano
nosnost:
30–80kg, 50–120kg
více

Barva:
velikost:
305

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

305 Tour Grip

Technické a stabilní sněžnice výjimečně drží i na zmrzlém sněhu díky bočním trakčním ližinám. Rychle stahovací vázání a nemrznoucí bimateriální popruh na sněžnicích naleznete pro pevnou fixaci nohy a maximalizaci vašeho pohodlí. Perfektní sněžnice do náročných terénů

Komfortní výstup

Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny odnímatelnými bočními hřebeny a 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Při výstupu máte možnost použít podpatěnku, díky čemu se dostanete do větší roviny a půjde se vám komfortněji.

Obutí bez komplikací

Sněžnice má rychlenastavitelné vázání. Nohu vložíte do vázání a jednoduše stáhnete špičku pomocí obousměrného popruhu. Nohu máte pevně fixovanou a zároveň ji stáhnete rychle. Špičku můžete nastavit i na širší botu. Vázání kotníku je tvořeno bimaterálním popruhem, který dotáhnete jednoduše ráčnou. Bimateriální popruh má tu výhodu, že nezamrzá. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte pomocí zmáčknutí dvou pojistných pinů a posunete patu podle potřeby. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše.

Výběr velikosti a její nosnost

Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nejnáročnějších terénů

Sněžnice do náročných a strmých terénů. Ať už jdete po sněhu nebo ledu, sněžnice vás podrží. S nemrznoucím bimateriální popruhem a rychlestahovací špičkou bude obutí skutečně rychlé.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.