•  

325 Excursion

EAN (čárový kód): 3436500414035
Do Věrnostního programu za nákup získáš 199,04 bodů

Komfortní sněžnice na přechody. S vázáním, které nabízí rychlé stahování a hroty, které drží na ledu.

počet hrotů:
6
zámek sněžnice:
ne
boční hřebeny:
ne
konstrukce sněžnice:
3D, tvar přesípacích hodin
špička vázání:
LATERAL ADJUST, stahovací popruh
pata vázání:
obvodvý zámek, komfortní popruh s tlumením, stahovací ráčna
podpatek:
ano, easy ascent
nosnost:
50–120kg
více

Barva:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

325 Excursion

Komfortní model s velmi dobrou přilnavostí díky 3D konstrukcí a prolisům. Jednoduše a rychle sněžnice obujete a můžete vyrazit na svou túru. Dobrá kombinace pohodlí a technické zpracování. 6 hrotů je testováno, aby vás udrželi i na ledu. Vhodné na přechody a dlouhé túry.

Komfortní výstup

Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Tvar přesýpacích hodin nabízí dělat krok za krokem a sněžnice so sebe zapadají jako puzzle. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Při výstupu máte možnost použít podpatěnku, díky čemu se dostanete do větší roviny a půjde se vám komfortněji.

Obutí bez komplikací

Sněžnice má rychlenastavitelné vázání. Nohu vložíte do vázání a jednoduše stáhnete špičku pomocí obousměrného popruhu. Nohu máte pevně fixovanou a zároveň ji stáhnete rychle. Špičku můžete nastavit i na širší botu. U kotníku si nastavíte obvod a dotáhnete ráčnou. Při dalším použití stačí jen dotáhnout ráčnou. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte pomocí zmáčknutí dvou pojistných pinů a posunete patu podle potřeby. Popruh u kotníku má tlumení pro komfortnější nošení. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše.

Výběr velikosti a její nosnost

Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nejnáročnějších terénů

Sněžnice na dlouhé túry a přechody. Ať už jdete po sněhu nebo ledu, sněžnice vás podrží. S rychlestahovatelným vázáním můžete sněžnice kdykoli odložit.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.