•  

325 Ride Cactus

TSL
3436500413830

325 Ride Cactus

TSL

Pružné, rychlé a jednoduché sněžnice pro začátečníky nebo příležitostné turisty.

EAN: 3436500413830
3 890 Kč

3 695 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

50 Kč / den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: 3D, tvar přesípacích hodin
Podpatěnka: ano
Vázání
Zámek vázání: ne
Druh vázání pro špičku: MEMORY FLEX SYSTEM, LATERAL ADJUST
Druh vázání pro patu: Bi-materiální popruh, obvodvý zámek,
podpatek: ano, easy ascent
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 50–120kg
Tvar
Typ rámu: 305
Zadní rocker: ne
Materiál
Boční výztuhy: ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 795g

Popis produktu

325 Ride Cactus

Proč vybrat sněžnice TSL 305/325 RIDE? Jejich předností je pružnost, rychlost a jednoduchost a tím jsou jako stvořené pro začátečníky nebo příležitostné turisty. Mají všechny prvky důležité pro pohodlnou chůzi v nenáročném terénu – 3D rám, ocelové hroty, podpatěnku pro velké stoupání a praktické a snadno nastavitelné vázání.Pružné

 • 3D design rámu – jednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů „Made in French Alps“. Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit. Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budeš mít jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale pokud jdeš po ufoukaném sněhu, začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují.
 • LATERAL ADJUST – systém pro přednastavení vázání špičky podle objemu tvé obuvi. Skvěle sedí na jakýkoli typ obuvi.
 • Přednastavení podle délky chodidla je jednoduché a zabere pár vteřin.
 • COMFORT STRAP – pásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a tím zvyšoval komfort a podporu při chůzi.
 • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.
 • Přední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.
 • Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí prošlápnutí sněžnice druhou.
 • Nastavení velikosti vázání  s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.
 • Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.
 • Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.
 • Nastavení šířky – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.
 • Tlumič klepání – je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Nastavitelná podpatěnka

Podpatěnky sněžnic TSL umožňují adaptaci na jakkoli dlouhou obuv tak, aby zatížení podpatěnky bylo vždy pod patou. Podpatěnka svírá se sněžnicí uhel 12°. Patku lze snadno a pohodlně aktivovat i deaktivovat hrotem turistické hole.

Velikost

 • Velikost 305 – 55x20,5 cm, 795 g x2, 30 až 80 kg, vel. 37-45.
 • Velikost 325 – 59,5x22 cm, 885 g x2, 50 až 120 kg, vel. 39-50.

Garance spokojenosti

Garance kvality horskými vůdci

Sněžnice TSL patří k těm nejodolnější a nejkvalitnějším na světě. Proto je častou volbou horských vůdců a průvodců. Na sněžnice se totiž potřebují spolehnout. Stejně tak se na své sněžnice můžete spolehnout i vy. Navíc v případě, že potřebujete sněžnici opravit nebo dokoupit nějaký díl, tak není problém. TSL má uchované formy minimálně 10 let a potřebný díl jednoduše vyrobí.

TSL je francouzská firma, které patří mezi inovátory mezi sněžnicemi. Jako první přišla s použitím kvalitních plastů pro výrobu sněžnic, jako první přišla s tvarem přesýpacích hodin, jako první přišla s bimateriálním popruhem a přišla i s dalšími inovacemi, díky kterým patří k lídrům mezi sněžnicemi.  Podporuje sněžnicové závody a ve Francii vytváří stezky pro sněžnicové túry. Zajímají se o komunitu kolem sebe. TSL přistupuje ekologicky i k výrobě jako takové. Výroba probíhá z recyklovaného granulátu a ve Francii. Nedochází k převážení zboží přes půl světa a tím snižují provoz nákladních lodí.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Počet hrotů: 6
Boční hřebeny: ne
Konstrukce sněžnice: 3D, tvar přesípacích hodin
Podpatěnka: ano
Vázání
Zámek vázání: ne
Druh vázání pro špičku: MEMORY FLEX SYSTEM, LATERAL ADJUST
Druh vázání pro patu: Bi-materiální popruh, obvodvý zámek,
podpatek: ano, easy ascent
Bezpečnostní parametry
Nosnost: 50–120kg
Tvar
Typ rámu: 305
Zadní rocker: ne
Materiál
Boční výztuhy: ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 795g

O značce

TSL

Světový lídr ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědom si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.