•  

438 UpDown Grip Goyave

EAN (čárový kód): 3436500411065
Do Věrnostního programu za nákup získáš 256,05 bodů

Sněžnice do nejnáročnějších terénu s technologií prošlápnutí pro komfortní sestup.

počet hrotů:
8
zámek sněžnice:
ne
boční hřebeny:
ano
konstrukce sněžnice:
3D, tvar přesýpacích hodin
špička vázání:
MEMORY LOCK SYSTEM
pata vázání:
Bi-materiální popruh, stahovací ráčna
podpatek:
UP&DOWN
nosnost:
40-80kg, 60–120kg
více

Barva:
velikost:
418
438

Skladem

doručení čtvrtek 1. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

438 UpDown Grip Goyave

Kompozitové sněžnice up&down grip mají výhodu možnosti nastavení podpatěnky pro výstup, pro chůzi po rovině i pro sestup. Sněžnice, do nejnáročnějších terénů, která vás podrží na ledě i měkkém sněhu. Sněžnice můžete díky komfortnímu nemrznoucímu vázání rychle sundat i obout.

Komfortní výstup i sestup


Sněžnice má 3D konstrukci s prolisy, které vás podrží při výstupu i sestupu. Pro případ ledů a promrznutého sněhu jsou sněžnice vybaveny odnímatelnými bočními hřebeny a 6 hroty. Vy tak nepodklouznete. Aby vám sněžnice nepodklouzla ani při pohybu, naleznete na špičce další hroty. Největší výhodou sněžnice je však možnost odsadit podpatěnku, a tak prošlápnout sněžnici. Tím se dostanete i při sestupu do větší roviny, vám se půjde komfortněji a nebude vám podkluzovat noha.

Obutí bez komplikací


Sněžnice má komfortní vázání. Špičku si prvně nastavíte pomocí popruhů a při každém dalším obutí jednoduše nohu vložíte a zacvaknete přední ráčnu. To je celé. Navíc můžete nastavit vázání i na širší botu. Vázání kotníku je tvořeno bimaterálním popruhem, který dotáhnete jednoduše ráčnou. Bimateriální popruh má tu výhodu, že nezamrzá. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte pomocí zmáčknutí dvou pojistných pinů a posunete patu podle potřeby. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše.

Výběr velikosti a její nosnost


Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nejnáročnějších terénů


Sněžnice stavěná na optimalizaci při výstupu i sestupu. Při sestupu budete mít výhodu podšlápnutí a vám se půjde pohodlněji.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.