•  

Adventure Tarp 2

EAN (čárový kód): 5060122780735
Do Věrnostního programu za nákup získáš 104,02 bodů

Kompaktní přístřešek pro dva, kteří spolu vyráží na trip a nechtějí se nechat zaskočit počasím.

Materiál:
Polyester
Sbalený rozměr:
15 x 15 x 7cm
Tropiko:
Stormtex P4000
Vodní sloupec tropika:
4000mm
Maximální hmotnost:
671g
Rozměr přístřešku:
2,9 x 2,48m
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení středa 30. 9.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Adventure Tarp 2

PRO PŘIPRAVENÉ

Přístřešek na trip, kdy se nechcete nechat zaskočit špatným počasím, i když předpověď slibuje slunečno.

ODOLNÉ TROPIKO

STORMTEX P4000 RF materiál tropika navržen do tvrdších podmínek. Polyesterová tkanina s RIPSTOP, PU a DWR úpravou proti vodě.

  • Podlepené švy
  • Garance nepromokavosti
  • Stabilnější vůči UV záření
  • Nehořlavé

RIPSTOP

Ripstop není chemická úprava. Jedná se o způsob tkaní, kdy jsou pravidelně zesílená vlákna. To vytváří viditelnou čtvercovou síť. Prakticky to funguje tak, že se trhlina zasekne o zesílené vlákno a nepokračuje.

SILIKONOVÁ ÚPRAVA?

Jedná se o povrchovou úpravu, která lépe propojí vlákna, a vlákna jsou tak pevnější v tahu. Navíc silikonová úprava nepropouští vodu.

POUTKA A PÁSKY

Poutka i pásky jsou zpevněny pro lepší a jednoduší manipulaci. Přístřešek můžete pevně přivázat, přikolíkovat nebo vztyčit, dle prostředí a potřeby.

4 TESTY, ABY VÁS STAN NEZKLAMAL


Každý stan, než se dostane na pult v prodejně, je otestovaný na konci výroby. V průběhu vývoje musí projít každý model testy v laboratoři i v terénu. Testované jsou jednotlivé materiály na pevnost v tahu, nepromokavost a odolnost proti UV záření. 

UV NEPŘÍTEL

Velkým nepřítelem přístřešků je UV záření. To způsobuje rychlou degradaci odolnosti a pevnosti materiálů. Proto jsou na stanu použity různé materiály a úpravy, podle potřeby dané zóny. Přístřešek má odolnější materiál proti UV záření.

NAPŘÍČ ČASEM

Přístřešky nejsou testovány jen v novém a 100% stavu, ale taky i po použití. TERRA NOVA chce mít vše funkční i po několika nocích v dešti a vystavení na slunci. Proto se zamýšlí nad každým materiálem a jeho použití. Následně prochází i dlouhodobými testy, aby stan nezklamal.

Rozměr: 290 x 248 cm
Váha: 671 g

Garance spokojenosti

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Mít důvěru ve vybavení je důležité. Ještě důležitější je, aby vaše důvěra nebyla zklamaná. TERRA NOVA svým stanům věří a aby podpořili i vaši důvěru, nabízí na veškeré stany TERRA NOVA doživotní záruku na výrobní závady a vady materiálů.


SERVIS

Ať už se jedná o protržení přístřešku, ztrátu kolíků nebo ohnutí prutu, není důvod se obávat. Pro tyto případy je zde servisní středisko, které nabízí opravu. To je podpořeno i velkým množstvím náhradních dílů od kolíků, přes jednotlivé segmenty prutů až opravné sady tropika.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.