•  

Anima Freebird 2017/18

Black Crows
3662481020679

Anima Freebird 2017/18

Black Crows

Pokud jsi lovec prašanu a tvojí destinací je Hokaido, Valdez, Corvara, Revelstoke, Nikkaluokta, Engleberg nebo Andora, pak jsou black crows anima freebird ty pravé lyže pro tebe. 

EAN: 3662481020679
19 489 Kč

18 515 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
twintip: ano
titanálová výztuha: ne
Ostatní
Kolekce: 2017/18
Materiál
Materiál: Paulowniové dřevo, Topolové dřevo, Sklolaminát, Carbon
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 11,5cm
Šířka špička: 14,3cm
šířka pata: 12,8cm
Funkční prvky
rádius: 21m

Popis produktu

Anima Freebird 2017/18

Miluješ prašan, střídáš heli a šlapání. Proto, abys sjel vlastní linii, rád udělat něco navíc. Chceš jít výš a dál, aby byl každý další sjezd o něco delší a strmější. K tomu se ti budou hodit lyže anima freebird, které splní všechna tvoje očekávání a otevřou ti nové možnosti.

Díky optimální šířce 115 mm pod středem vyplaveš z hlubokého sněhu, s vahou 1 797 g nebude šlapání nahoru žádná velká dřina. Rocker na špičce i na patě ti umožní rychlou změnu směru a camber pod středem oceníš, když se změní sníh. I na tvrdém povrchu a ve vyšší rychlosti budeš cítit naprostou stabilitu v každém oblouku.

Žádný sníh nebude moc hluboký 

Klíčem pro požitek z jízdy v hlubokém sněhu je vztlak. Lyže vyplave na vršek peřiny a ty s naprostou lehkostí zvolíš rytmus i směr. Na tenhle pocit štěstí a svobody čekáme každou zimu všichni, co jezdíme. Díky lyžím anima freebird si ho můžeš vychutnat skutečně naplno.

 • 115 mm pod středem – vynese tě na povrch a dodá jízdě lehkost.
 • 38 cm 23% rocker na špičce – zvyšuje vztlak, lyže se netopí a nekope při změně směru.
 • 32 cm 18% rocker na patce – v hlubokém sněhu ti umožní nižší a stabilnější postoj.
 • Měkčí špička a patka – lyže kopírují nerovnosti a přizpůsobují se zatažení.

Stabilita a radost z jízdy v rychlosti i při změně sněhu 

 • Krátký camber na středu lyže – zabezpečuje stabilitu jízdy a dobrý grip na tvrdém nebo přefoukaném sněhu.
 • Tuhý střed s karbonovou a sklolaminátovou výztuží – zajišťuje podélnou tuhost a stabilitu v rychlosti.
 • Kevlar a karbon po celé délce ze spodní strany – tuhost v torzu a podélném směru – na lyžích se budeš cítit jistě a stabilně.
 • Jádro z topolu – absorbuje vibrace, lyže jsou klidné – oceníš, jak je lyže předvídatelná i ve vyšší rychlosti a při změnách sněhu.

Nenatrápíš se a sjezd si užiješ i po náročném výstupu 

 • Paulownie v jádru – hmotnost 1 790 g – po výstupu ti zůstane dostatek sil pro maximální zážitek ze sjezdu.
 • Ušlechtilé materiály jako karbon, kevlar, sklolaminát a paulownie výrazně snižují hmotnost lyže – dostaneš se dál a výš – za krásnějšími a delšími sjezdy.

Jednoduchost ovládání je klíčem pro radost z jízdy 

 • Rocker na špičce a patě – zkracuje aktivní hranu a ulehčuje nástup do oblouku, změna směru je díky tomu opravdu hračka.
 • Prodloužená špička a patka – zkracuje krojení, což zvyšuje točivost lyže, v hlubokém sněhu dodává lyžím klid a stabilitu.
 • Měkčí špička a patka, tuhý střed – lyži stačí i slabý impulz, aby tě poslechla na slovo a změnila směr tak, jak si přeješ. Zároveň si udržuje svoji stabilitu i ve vyšší  rychlosti či při změně směru.

 

Garance spokojenosti

Black Crows

Když vedle sebe položíme první lyži, corvus, z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže Black Crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Osobitý design a jedinečný zážitek z jízdy

Tím pravým důvodem, proč si získaly lyže Black Crows tak dobré jméno, jsou však výborné jízdní vlastnosti. Důvodem je jejich unikátní tvar, za kterým stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Kromě skialpových lyží, freeride lyží, all mountain (sjezdových) lyží si od značky Black Crows můžete vybrat také skialpové hole nebo stoupací pásy.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
twintip: ano
titanálová výztuha: ne
Ostatní
Kolekce: 2017/18
Materiál
Materiál: Paulowniové dřevo, Topolové dřevo, Sklolaminát, Carbon
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 11,5cm
Šířka špička: 14,3cm
šířka pata: 12,8cm
Funkční prvky
rádius: 21m

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.