•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Arto 2020/2021

Black Crows
3662481043104

Arto 2020/2021

Black Crows

Chceš vyčnívat? Soutěžit? Být preciznější, rychlejší, dynamičtější a nekompromisní? Troufáš si na závodní obřačku s parametry FIS Masters? Zkroť si Black Crows Arto. 

Barva
White
Velikost
177,3
EAN: 3662481043104
23 490 Kč

11 745 Kč

Zboží bude doručeno v pondělí 15. 8.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Rádius: 24m
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 3800g
Šířka patky: 8,9cm
Šířka špice: 10,3cm
Šířka středu: 6,8cm
Konstrukce
Titanalové zpevnění: ano
Materiál
Materiál: buk, jasan, titanal

Popis produktu

Arto 2020/2021

Pokud jsi fanoušek dlouhých oblouků ve vysoké rychlosti s dynamickým přehraněním, pořiď si lyže Arto. Uspokojí všechny tvoje požadavky dokonalého oblouku a přinesou ti hravost a super lehkou ovladatelnost, která je pro lyže Black Crows typická.

Lyže Arto si na míru navrhnul sám Julien Regnier – vývojář Black Crows. Jako bývalý olympionik z Nagana stále jezdí FIS Masters závody a s tímto modelem si splnil všechny své sny o dokonalých sportovních lyžích pro náročné. Do vínku jim dal snadnou ovladatelnost a hravost, kterou standardně u FIS obřaček nenajdeš. 

Obřačka, kterou za celý den nevyměníš

S lyžemi Arto zažiješ vzrušení z vysoké rychlosti a radost z rychlé změny v oblouku. Vyladěný podélný flex ti umožní dynamickou jízdu s rychlou reakcí na změnu trati. Dvojitá branka ani změna rytmu tě nevyvede z míry. Překvapí tě reaktivita lyže na tvé zatížení i směřování kolen. Šířka 68 mm nevytváří velkou páku na kotník ani koleno, naopak lyži i v oblouku udržíš snadno na hraně. Díky lyžím Arto zjistíš, že jízda na závodní obřačce může přinášet zábavu, radost a hlavně pořádný zážitek z jízdy.

V oblouku budeš chtít zrychlit 

  • Jádro z dubu a jasanu – vysoká tuhost a pružnost – lyže má energii a žene tě z jednoho oblouku do druhého.
  • Dva titanové pláty po celé délce – torzní a podélná tuhost – i ve vysoké rychlosti se budeš cítit stabilně a oceníš silný grip hrany.
  • Sklolaminátová výztuž – vysoká torzní tuhost – ledové plotny přejedeš bez mrknutí oka.

Stabilita tvoji jízdu posune na nový level 

  • Agresivní patka – výjezd z oblouku je dynamický a stabilní, což ti přidá na razantnosti v nástupu do dalšího oblouku, který projedeš rychleji a agresivněji.
  • Lyže bez rockeru s dlouhým camberem – budeš mít plnou kontrolu nad lyžemi díky dlouhé aktivní hraně a velkému kontaktu se sněhem.

Garance spokojenosti

Black Crows

Když vedle sebe položíme první lyži, corvus, z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže Black Crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Osobitý design a jedinečný zážitek z jízdy

Tím pravým důvodem, proč si získaly lyže Black Crows tak dobré jméno, jsou však výborné jízdní vlastnosti. Důvodem je jejich unikátní tvar, za kterým stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Kromě skialpových lyží, freeride lyží, all mountain (sjezdových) lyží si od značky Black Crows můžete vybrat také skialpové hole nebo stoupací pásy.

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Rádius: 24m
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 3800g
Šířka patky: 8,9cm
Šířka špice: 10,3cm
Šířka středu: 6,8cm
Konstrukce
Titanalové zpevnění: ano
Materiál
Materiál: buk, jasan, titanal

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.