•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Atris 2015/16

Black Crows
3662481004808

Atris 2015/16

Black Crows

Tato osvědčená univerzální lyže BLACK CROWS ATRIS model roku 2015/2016 vybavená twin tipem je hvězdou ve freeridu i backcountry.

Barva
Blue Night
Velikost
178,3
EAN: 3662481004808
18 490 Kč

9 245 Kč

Zboží bude doručeno v pátek 29. 10.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 10,7cm
Šířka špička: 13,7cm
šířka pata: 12,7cm
Funkční prvky
Rádius: 18m
Materiál
Materiál: Sklolaminát, topolové dřevo

Popis produktu

Atris 2015/16

Už svítá! Čas vyrazit na svahy. Tato osvědčená univerzální lyže vybavená twin tipem je hvězdou ve freeridu i backcountry. Za designem tohoto povedeného modelu stojí Julien Regnier - model BLACK CROWS ATRIS navrhl tak, aby se s ním dalo snadno manévrovat a dokázal se přizpůsobit jakémukoliv terénu. Je to přesně ten typ lyží, do kterých jednou naskočíš, a už nebudeš chtít jiné.

 BLACK CROWS ATRIS jsou moderní lyže, které osloví opravdu široké publikum - zamilují si je výkonnostní lyžaři i vyznavači koupelí v prašanu a freeridu. Střed lyže je široký 108 mm a její radius je 18 metrů. Lyže BLACK CROWS ATRIS jsou navíc vybaveny řadou promyšlených technických detailů - díky double rockeru se s nimi skvěle zatáčí a jejich boky jsou tak akorát proříznuté, aby tě podržely na hraně i při obloucích na tvrdším sněhu.

Zvednutá špička tohoto modelu lyže je navíc seříznutá do 3 různých radiusů - lyžím tak můžete mnohem více věřit v obloucích a navíc se s nimi lépe manipuluje na rovině. Model lyží BLACK CROWS ATRIS je snadno ovladatelný i v nižších rychlostech. Jsou tak univerzální a výkonné, že je prostě považujeme za lyže budoucnosti - zvládnou totiž vše od každodenního pohodového lyžování až po odvážné linky prudkými svahy.

„Našim cílem bylo vyvinout živou a hravou lyži, která se dokáže přizpůsobit všem podmínkám. ARTIS zvládá vše, co po ní chceme, na jedničku - je lehká ale zároveň stabilní a výkonná ale také hravá. Prostě ideální parťák na vše od pohodových sjezdů až po koupel v prašanu.“

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 10,7cm
Šířka špička: 13,7cm
šířka pata: 12,7cm
Funkční prvky
Rádius: 18m
Materiál
Materiál: Sklolaminát, topolové dřevo

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Freeride

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.