•  

Belt

EAN (čárový kód): 4250875277687
Do Věrnostního programu za nákup získáš 37,93 bodů

Odolný sportovní opasek, který je z pevného a elastického materiálu. Kvalitní spona opasku je od světového výrobce YKK®.

více


Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Belt

PŘIZPŮSOBIVOST A SPOLEHLIVOST

Opasek s nastavitelnou délkou díky plastové sponě od výrobce YKK. Můžete nastavit délku opasku z obou směrů, aby vám opasek příliš nepřesahoval. Odolný materiál PES zachovává životnost a odolnost.

Garance spokojenosti

ORTOVOX, lídr ve výrobě vybavení pro freeride, skialpinismus a skitouring

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. ORTOVOX klade důraz na komfort a bezpečnost v každém produktu – chce, abyste si svou oblíbenou aktivitu co nejvíce užili. Při výrobě oblečení se ORTOVOX snaží vytvářet dokonalé produkty z hlediska kvality zpracování, materiálů i funkčnosti. To vše je zabaleno do mimořádně osobitého designu.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.