•  

Bivy Double

EAN (čárový kód): 4250875271791
Do Věrnostního programu za nákup získáš 99,75 bodů

Odolný, skladný a lehký bivakovací vak, který ochrání tebe i parťáka - navíc se v něm dá transportovat zraněný. Neměl by chybět v batohu horolezce ani skialpinisty.

Sbalený rozměr:
cm
Počet osob:
2
nepromokavý:
ne
větruodolný:
ano
transportní očka:
ne
rozměr bivaku:
110 x 230cm
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení čtvrtek 1. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Bivy Double

Bivakovací pytel pro dvě osoby, který neslouží jen k bivakování, ale také k transportu zraněného. Velkou výhodou je to, že nemusíte zraněného vsouvat do vaku (což bývá velmi složité). Nepromokavý pytel s větruodolnou úpravou je velmi lehký a sbalitelný. Vak, který vytáhnete i v případě, že vás přepadne nepříznivé počasí, na které nejste vybaveni.

Odolný vůči vodě, větru i nečistotě

Vak vhodný i k opakovanému a pravidelnému používání. To díky pevné a robustní Polyamidu je pytel větruodolný a PU zátěru zaručuje voděodolnost a odpuzuje nečistotu

Rozbal rychle a jednoduše

Vak má svítivě oranžové barvy, aby tě bylo možné lépe najít v případě nehody a následné pomoci. Bivak tě ochrání před vnějšími vlivy - déšť i vítr. Součástí je i kompresní obal, který má zapínací systém ROLLTOP, kterým dokážete sbalit vak do malého balíčku. Zároveň se s ním snadno manipuluje a vak se dá rychle a jednoduše vytáhnout.

Přednosti

  • Určeno pro 2 osoby (110 x 230 cm)
  • Hmotnost 350 g
  • Cestovné obal 8 x 22 cm
  • Odpuzuje vodu i nečistotu
  • Větruodolný
  • Robustní
  • Signalizační barva
  • Kompresní cestovní obal s Rolltop

DO NEPOHODY

BIVY SINGLE nezabere mnoho místa, ale pomůže, pokud se potřebujete schovat před špatným počasím nebo se nestihnete vrátit z lezení a musíte nocovat ve stěně nebo na hřebeni.

Garance spokojenosti

Vyrobený v Německu s německým smyslem pro dokonalost

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností. U oblečení kombinuje ORTOVOX nejkvalitnější tasmánskou vlnu a švýcarskou vlnu s nejmodernějšími materiály na trhu a kvalita jeho výrobků se řadí mezi světovou špičku. ORTOVOX klade důraz na bezpečnost a je to cítit z každého produktu – do hor si jezdíme užívat volný čas. Aby tomu tak bylo, je nutné dbát na prevenci. První produkty ORTOVOX byly lavinové vyhledavače, které jsou dnes nejvýkonnější na trhu. Podobně je tomu i u sond, lopat a lavinových batohů. Priorita při vývoji všech produktů je zaměřena na bezpečí, kvalitu, komfort, funkčnost a životnost.

Nekompromisní pětiletá záruka

Vybavení ORTOVOX je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíte výrobní vadu stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. A to bez ohledu, jestli se bude jednat o reklamaci nebo servis zboží.

Velikost: 110 x 230 cm

Sbalená velikost: 8 x 22 cm

Hmotnost: 420 g

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.