•  

Bivy Single

EAN (čárový kód): 4250875271784
Do Věrnostního programu za nákup získáš 76 bodů

Kompaktní robustní a odolný bivakovací vak pro jednu osobu, který si najde místo u každého, kdo jde na hory.

Sbalený rozměr:
cm
Počet osob:
1
nepromokavý:
ne
větruodolný:
ano
transportní očka:
ne
rozměr bivaku:
70 x 230cm
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení čtvrtek 1. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Bivy Single

Bivy Single je kompaktní bivakovací vak, který nezabere mnoho místa v batohu, zároveň je odolný a vydrží i vícenásobné používání. Je větruodolný,  veděodolnou úpravu a odpuzuje špínu. Bivak, který vytáhnete v případě, že tě přepadne nepříznivé počasí, nebo se nestihneš vrátit a musíte nouzově přenocovat - vlezeš do něj i se spacákem.

Speciální povrchová úprava odpuzující nečistoty

Vak vhodný i k opakovanému a pravidelnému používání. To díky pevné a robustní PU tkanině, která je větruodolná a odpuzuje jak nečistotu, tak i vodu.

Rozbal rychle a jednoduše

Vak má svítivě oranžové barvy, aby tě bylo možné lépe najít v případě nehody a následné pomoci. Bivak tě ochrání před vnějšími vlivy - déšť i vítr. Součástí je i kompresní obal, který má zapínací systém ROLLTOP, kterým dokážete sbalit vak do malého balíčku. Zároveň se s ním snadno manipuluje a vak se dá rychle a jednoduše vytáhnout.

PŘEDNOSTI

  • Určeno pro 1 osobu (72 x 230 cm)
  • Hmotnost 235 g
  • Sbalný rozměr 6,5 x 22 cm
  • Odpuzuje vodu i nečistotu
  • Větruodolný
  • Robustní
  • Signalizační barva
  • Kompresní obal s ROLLTOP

Je tento model vhodný pro tebe?

Pokud hledáte ultralehký nouzový bivak se stříbrnou vložkou, zvol raději BIVY ULTRALIGHT. Pokud chceš bivakovací pytel pro dvě osoby, zvol variantu BIVY DOUBLE. Pokud hledáš vak jak na nouzové, záchranné, pravidelné použití s aluvložkou, která odráží teplo, tak je ideální varianta BIVY PRO - nejvyšší model Bivaku ORTOVOX.

DO NEPOHODY

BIVY SINGLE nezabere mnoho místa, ale pomůže, pokud se potřebuješ schovat před špatným počasím nebo se nestihneš vrátit z lezení a musíš nocovat ve stěně nebo na hřebeni.

 

Garance spokojenosti

Vyrobený v Německu s německým smyslem pro dokonalost

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností. U oblečení kombinuje ORTOVOX nejkvalitnější tasmánskou vlnu a švýcarskou vlnu s nejmodernějšími materiály na trhu a kvalita jeho výrobků se řadí mezi světovou špičku. ORTOVOX klade důraz na bezpečnost a je to cítit z každého produktu – do hor si jezdíme užívat volný čas. Aby tomu tak bylo, je nutné dbát na prevenci. První produkty ORTOVOX byly lavinové vyhledavače, které jsou dnes nejvýkonnější na trhu. Podobně je tomu i u sond, lopat a lavinových batohů. Priorita při vývoji všech produktů je zaměřena na bezpečí, kvalitu, komfort, funkčnost a životnost.

Nekompromisní pětiletá záruka

Vybavení ORTOVOX je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíte výrobní vadu stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. A to bez ohledu, jestli se bude jednat o reklamaci nebo servis zboží.

Velikost: 70 x 230 cm

Sbalená velikost: 6,5 x 22 cm

Hmotnost: 280 g

 

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.