•  

Bivy Ultralight

EAN (čárový kód): 4250875271029
Do Věrnostního programu za nákup získáš 30,87 bodů

Extrémně lehký a skladný bivakovací pytel až pro dvě osoby, který by měl mít v batohu každý, kdo vyráží do hor.

Sbalený rozměr:
cm
Počet osob:
2
nepromokavý:
ano
větruodolný:
ano
transportní očka:
ne
rozměr bivaku:
110 x 235cm
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení čtvrtek 1. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Bivy Ultralight

150 g lehký nouzový bivak, který je ve sbaleném stavu menší než čtvrtlitrová plechovkaVoděodolné a větruodolné provedení tě ochrání v nepříznivých podmínkách a zároveň udrží v teple.

Součást povinné výbavy do hor

Malý a lehký balíček nezabere místo v batohu, ale v nouzové situaci udělá velkou a neocenitelnou službu - můžeš ho použít k neplánovanému bivakování nebo k zahřátí zraněného při úrazu, kdy čekáte na transport. Vnitřní stříbrná vrstva odráží teplo zpátky dovnitř. Vnější strana je svítivě oranžová pro lepší viditelnost při záchraně.

Navržen pro nouzové bivakování

Obal bivaku lze stáhnout pomocí šňůrky a plastového zámku. Bivakovací pytel lze sice použít opakovaně, ale není vhodný pro pravidelné používání. Pokud máš zájem o pravidelné používání bivakovacího vaku, je lepší zvolit BIVY SINGLEBIVY DUBLE, nebo nejvyšší model BIVY PRO.

Přednosti ORTOVOX BIVY ULTRALIGHT

  • Určeno pro 1-2 osoby (110 x 235 cm)
  • Extrémně lehký 150 g
  • Sbalený rzměr 9 x 5 x 5 cm
  • Voděodolný
  • Větruodolný
  • Ochrana před chladem díky vnitřní vrstvě stříbrné folie, která odráží teplo

Do nepohody

Nouzový bivakovací vak, který tě udrží v teple, ochrání před deštěm, je viditelný, nezabere mnoho místa a je opravdu lehký. Bivak, který by měl mít každý, kdo chodí do hor.

Garance spokojenosti

Vyrobený v Německu s německým smyslem pro dokonalost

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností. U oblečení kombinuje ORTOVOX nejkvalitnější tasmánskou vlnu a švýcarskou vlnu s nejmodernějšími materiály na trhu a kvalita jeho výrobků se řadí mezi světovou špičku. ORTOVOX klade důraz na bezpečnost a je to cítit z každého produktu – do hor si jezdíme užívat volný čas. Aby tomu tak bylo, je nutné dbát na prevenci. První produkty ORTOVOX byly lavinové vyhledavače, které jsou dnes nejvýkonnější na trhu. Podobně je tomu i u sond, lopat a lavinových batohů. Priorita při vývoji všech produktů je zaměřena na bezpečí, kvalitu, komfort, funkčnost a životnost.

Nekompromisní pětiletá záruka

Vybavení ORTOVOX je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíte výrobní vadu stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. A to bez ohledu, jestli se bude jednat o reklamaci nebo servis zboží.

Velikost: 110 x 235 cm

Sbalená velikost: 5 x 9 cm

Hmotnost: 150 g

 

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.