•  

Blizzard 2

EAN (čárový kód): 5060650816661
Do Věrnostního programu za nákup získáš 522,02 bodů

Celoroční stan s výborným poměrem prostor a váha pro ty, kteří chtějí kvalitní technický stan za příznivou cenu.

DWR úprava:
ano
Materiál:
Nylon
Sbalený rozměr:
42 x 15cm
Počet osob:
2
předsíňka:
ano
Počet vchodů:
1
Vchod:
půlmoskytiéra
Tropiko:
Stormtex P4000FR
Podlážka:
Aqua Stop P5000
Vodní sloupec tropika:
4000mm
Vodní sloupec podlážky:
5000mm
Počet prutů:
3
základní počet kolíků:
12
typ prutů:
Superflex slitina
Typ kolíků:
slitina
Maximální hmotnost:
2200g
síla vláken tropika:
30D
Easy pitch:
ano
Easy pack:
ano
více

Barva:
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Blizzard 2

PROSTOR S NEPROMOKAVOSTÍ

Stan pro 2 dostatek prostoru i po boku díky tunelové konstrukci. S garanci nepromokavosti a jednoduchým střihem se jedná o rychle stavitelný a odolný stan.

TAKŘKA 2 KILA

30 g nad 2 kila je velmi nízká váha, když započtete vše, co stan nabízí. Vysokou odolnost, prostor, předsíňku, komfort a kvalitu.

42 x 15 

To je rozměr v centimetrech, který stan nabízí. Pro představu je to rozměr půleného papíru A3.

ODOLNÉ TROPIKO

STORMTEX N4000Si materiál tropika navrženého do tvrdších podmínek. 30D nylonová tkanina s RIPSTOP, kde vnější strana má silikonizovanou úpravu a vnitřní PU. Vnitřní PU úprava nabízí možnost podlepení švů, které jsou 100% nepropustné.

    - o 20 % nižší váha, než STORMTEX P4000

    - garance nepromokavosti

    - 30D tkanina

AQUA STOP P6000

Podlážka je trvanlivá a pevná, má vysokou odolnost vůči vodě a také vůči protržení.

RIPSTOP

Ripstop není chemická úprava. Jedná se o způsob tkaní, kdy jsou pravidelně zesílená vlákna. To vytváří viditelnou čtvercovou síť. Prakticky to funguje tak, že se trhlina zasekne o zesílené vlákno a nepokračuje

SILIKONOVÁ ÚPRAVA?

Jedná se o povrchovou úpravu, která lépe propojí vlákna, a vlákna jsou tak pevnější v tahu. Navíc silikonová úprava nepropouští vodu.

PROČ TUNEL?

Velkou výhodou tunelové konstrukce je rychlost stavby, nízká váha a větší prostor. Jednoduše protáhnete tři pruty, ty na koncích připevníte a vypnete stan popruhy a kolíky. Tunelové stany jsou výrazně prostornější a komfortnější. Po stranách máte totiž menší sklon. 

SPACE

Prostor je důležitý pro komfort. A trochu komfortu oceníte za každých, nejen nepříznivých, podmínek. Navíc stan dosahuje šířky až 150 cm.

PŘEDSÍŇKA

Prostorná předsíňka umožňuje uschování vybavení, a přesto přes ní procházet, aniž byste byli nuceni přeskládat vybavení. Na tropiku je u vstupu kapuce, která chrání ložnici před deštěm i za otevřeného vstupu.

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Stan má dokonalý střih. To lze vidět na detailech, které to dokazují: 

  •  minimalizace švů
  •  pevné oka kolíků
  •  větrání
  •  posun vnitřního stanu
  •  jednoduchost

VYPNUTÍ STANU

Oka na kolíky jsou elastická, pevně přišité a nejsou nastavitelné. Důvod je prostý. Střih stanu je dokonalý, a tak není potřeba měnit délku stažení. To má za následek i další pozitivní vlastnost, a to snížení váhy

ALLOY 11g 

Kolíky stanu jsou ze slitiny a navíc zpevněny. To spolu s V-profilem zajistí vysokou pevnost. Délka kolíku 14 cm nabízí dostatečné ukotvení a jeho váha 11 g nezatíží.

SLITINA

Pruty jsou ze slitiny hliníků, která je pevná a odolná. Spoje jsou tvořeny vnitřní spojkou, díky které není narušena struktura prutu. Pruty se rychle propojují vnitřní gumičkou, která je ukotvena na našroubovaných koncovkách.

ČERNÁ, KTERÁ SVÍTÍ V NOCI

Vypínací šňůry jsou černé, ale pro dobrou viditelnost i v noci jsou stahovací spony fosforové. Nejsou elastické, jelikož stan by nebyl pevný a při větru by vibroval. To by mělo za následek poškození jak šňůr, tak i prutů. Nemluvě o degradaci povrchového materiálu.

CIRKULACE

Pro dobrou cirkulaci vzduchu má stan umístěny ventilační komíny tak, aby vzduch volně proudil. Proto je možné mít i za deště otevřené tropiko, pokud nemáte v předsíňce vybavení. Vchod má z půlky moskytiéru a z půlky chrání před prskajícími kapkami vody.

VÝKON

Stan pro dva, kteří ocení komfort, kvalitu, odolnost a kvalitu i za nepříznivých podmínek.

 

Počet osob: 2
Váha: 2030 g/ 2200 g (min / max)
Velikost sbaleného stanu: 42 x 15 cm
Určení: celoroční
Tropiko: Stormtex N4000Si
Podlážka: Aqua Stop P6000
Pruty: 8,5 Superflex alloy
Kolíky: 12x Alloy „V“ Angle
Popruhy: 8x Black Reflective
Vnitřní vstup: půl-moskytiéra

Garance spokojenosti

2LETÁ ZÁRUKA

Mít důvěru ve vybavení je důležité. Ještě důležitější je, aby vaše důvěra nebyla zklamaná. TERRA NOVA vyrábí stany WILD COUNTRY a nabízí na stany garanci nepromokavosti spolu s 2letou zárukou na výrobní vady a vady materiálu.

SERVIS

Ať už se jedná o protržení stanu, ztrátu kolíků nebo ohnutí prutu, není důvod se obávat. Pro tyto případy je zde servisní středisko, které nabízí opravu. To je podpořeno i velkým množstvím náhradních dílů od kolíků, přes jednotlivé segmenty prutů až opravné sady tropika.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.