•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Captis Birdie 2021/22

Black Crows
3662481043746

Captis Birdie 2021/22

Black Crows

Chceš hravou lyži, se kterou budeš dominovat carvingu na sjezdovce i skokům v parku a hrana sjezdovky už nebude omezení? Dámská varianta Captis Birdie ti dodá radost bez hranic.

Barva
Light Blue
Velikost
149
157
164
EAN: 3662481043746
13 490 Kč

6 745 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
Karbonové zpevnění: ne
Titanalové zpevnění: ne
Sklolaminátové zpevnění: ano
Funkční prvky
Rádius: 17m
Ostatní
Typ zboží: nové
Kolekce: 2021/22
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 2750g
Šířka patky: 10,8cm
Šířka špice: 11,8cm
Šířka středu: 9cm
Materiál
Materiál: sklolaminát, topol

Popis produktu

Captis Birdie 2021/22

Dynamická jízda z hrany na hranu v carvingových obloucích, potom nadriftovat do parku, kde si dáš pár kickerů, railů a na switch to vezmeš vedle sjezdovky k vleku. Přesně na tohle jsou určeny lyže Captis. Díky šířce 90 mm pod středem oceníš rychlé přehranění a tolerantní dopad. Twin tip ti umožní lehké driftované oblouky, anebo tvoje první zero na velkém skoku, tedy switch to fakie. Radost z jednoduchého ovládání a carvingových oblouků dá rádius 18 m, tolerantní flex a dvojitý rocker. Captis to je divočina, ovládni ji!

Jednoduché ovládání ti přinese radost z jízdy v každém oblouku

  • Double rocker – kratší účinná hrana – jednoduché driftování-pivoting zjednoduší přejezd náročných míst nebo nájezd na skok
  • Velmi tolerantní flex – rychlá reakce na každý tvůj pohyb posune tvoji jízdu do vyšší dynamiky a ty pocítíš tu správnou flow
  • Prodloužená špička a pata – dobře vede, když si chceš užít delší oblouk ve vysoké rychlosti, ale už při jemném impuls-zatížení na hranu – lyže okamžitě reaguje
  • Rádius 17 m – střední oblouk budeš řezat lehce a dynamicky a už razantnější impuls tě dostane do svižného krátkého

Stabilita při carvingu a tolerantnost při dopadech

  • Střed 90 mm – rychlé přehranění, dobrý vztlak na rozbité sjezdovce, anebo v jarním firnu - radost z dynamické jízdy napříč podmínkami
  • Střední camber – při carvingu budeš cítit jistotu dlouhé účinné hrany a zároveň bude lyže stále lehce ovladatelná
  • Měkčí špička i pata – lyži lehčeji prohneš do oblouku – větší dynamika a zároveň ti odpustí, když zrovna nedopadneš do afterbangu.

Garance spokojenosti

Black Crows

Když vedle sebe položíme první lyži, corvus, z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže Black Crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Osobitý design a jedinečný zážitek z jízdy

Tím pravým důvodem, proč si získaly lyže Black Crows tak dobré jméno, jsou však výborné jízdní vlastnosti. Důvodem je jejich unikátní tvar, za kterým stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Kromě skialpových lyží, freeride lyží, all mountain (sjezdových) lyží si od značky Black Crows můžete vybrat také skialpové hole nebo stoupací pásy.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
Karbonové zpevnění: ne
Titanalové zpevnění: ne
Sklolaminátové zpevnění: ano
Funkční prvky
Rádius: 17m
Ostatní
Typ zboží: nové
Kolekce: 2021/22
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 2750g
Šířka patky: 10,8cm
Šířka špice: 11,8cm
Šířka středu: 9cm
Materiál
Materiál: sklolaminát, topol

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.