•  

Čistič stoupacích pásů Vacuum Base Cleaner

EAN (čárový kód): 9120038956290
Do Věrnostního programu za nákup získáš 21,32 bodů

Speciální čistící prostředek pro vakuové lepidlo, které vám jednoduše obnoví přilnavou vrstvu a vy si svoji túru budete zase užívat.

Objem:
250ml
více

Aktivity:

Skladem

doručení pátek 25. 9.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Čistič stoupacích pásů Vacuum Base Cleaner

Vaše oblíbené skialpinistické pásy s vakuovým lepidlem se častým používání můžou zašpinit, zejména na jaře, když je na vlhkém sněhu jehličí nebo drobné špíny. Pomocí tohoto speciálního čistícího přípravku s mýdlem šetrně a jednoduše lepidlo očistíte a obnovíte jeho lepivost.

Postup při čištění:

Sprej nastříkáme ze vzdálenosti 20 - 30 cm na vakuovou přilnavou vrstvu a pomocí houbičky pod tekoucí vodou např. ve sprše, přípravek rozetřete a spláchnete vlažnou vodou. V případě větších nečistot, můžete postup opakovat několikrát.

Video návod na čištění:
www.kohla.at/de/ratgeber/kohla-tv/vacuum-base-2-0

Garance spokojenosti

Výrobky z Tyrolska, na které se můžete spolehnout

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. Své výrobky vyvíjí, vyrábí a testuje přímo v Tyrolsku, a proto může změny rychle integrovat do výroby. Při testování a vývoji spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem, kterému je exkluzivním partnerem. Pásy jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. KOHLA pásy vyrábí i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Fischer, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa

Za skialpinistické pásy získala KOHLA množství ocenění (mezi nimi i dvě ISPO Awards 2013/14 a 2015/16 za inovaci).

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.