•  
  • Novinka

Classic Mitten

EAN (čárový kód): 4251422537612
Do Věrnostního programu za nákup získáš 85,01 bodů

Základní a univerzální model zimních rukavic z funkční vlny Swisswool.

Materiál:
Swisswool
Termoregulační vlastnost:
ano
Kůže na dlani:
ne
více

Barva:
velikost:
XL
L
M
XS
S
Aktivity:

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

Classic Mitten

Vyzkoušej jak hřeje příroda na vlastní kůži! Palčáky SWISSWOOL CLASSIC MITTEN jsou doopravdy univerzální model rukavic z funkční vlny Swisswool, které tě budou doprovázet na všemožných dobrodružstvích v zimních horách od pohodových túr až po večery v údolích a na chatách.

Materiál: 100% Panenská vlna (SWISSWOOL).

Základní ochrana pro tvoje ruce

Rukavice ORTOVOX SWISSWOOL CLASSIC MITTEN díky 100% nové vlně poskytují vašim rukám skvělý teplotní komfort.

  • Vynikající tepelné vlastnosti a bezkonkurenční termoregulace
  • Vlna hřeje, i když je mokrá.
  • Tradičně zpracovaná vlna: férová, udržitelná a lokálně vyprodukovaná

V zimě i v létě: Naše rukavice ORTOVOX SWISSWOOL CLASSIC MITTEN jsou vyrobené ze 100% nové vlny a poskytují základní ochranu, ať už se zrovna pohybuješ po zasněžených kopcích či vrcholcích alpských velikánů.

Vlna, na kterou se můžeš spolehnout

Přirozené vlastnosti vlny jsou pro výrobu rukavic ideální, neboť dokáže hřát, i když je zrovna mokrá. Nová vlna navíc vyniká výjimečnou hřejivostí a schopností regulovat tělesnou teplotu. Naše rukavice ORTOVOX SWISSWOOL CLASSIC WOOL MITTEN jsou navíc vyrobeny za použití fair-tradové vlny pocházející ze švýcarských hor, a tak jsou mimořádně udržitelné.

Nezáleží na tom, kde jsi: v rukavicích ORTOVOX SWISSWOOL CLASSIC MITTEN ti bude vždy hezky teplo a vše budeš mít ve svých rukou!

Swisswool

Nová vlna, kterou v našich výrobcích používáme, je vyrobena ve Švýcarsku. Značka Swisswool za tímto účelem v mnoha údolích švýcarských alp zbudovala řadu provozoven na získávání vlny. Jejím cílem je zaručit vysokou kvalitu, etické standardy a nabídnout farmářům férové ceny. Díky novým standardům se podařilo oživit pastevectví v alpách, které do té doby vinou poklesu cen vlny upadalo. Surová vlna se nejprve zváží a poté umyje a zpracuje. Značka ORTOVOX se poté postará o výstupní zpracování a design výrobků.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.