Marketing Specialist

Do rozšiřujícího se marketingového týmu hledáme nového člena na pozici Marketing Specialist. Pokud je tvým koníčkem skialpinismus, freeride, horolezectví nebo lezení a láká tě práce v oboru marketingových komunikací, jsi náš člověk.

Buduj s námi přední světové outdoor značky

Role Marketing Specialist je vhodná buď pro uchazeče s alespoň minimální praxí z marketingové agentury nebo pro čerstvé absolventy oboru mkt komunikace, kteří mají chuť a motivaci pracovat na mkt komunikaci jedněch z nejzajímavějších značek outdoorového byznysu.

Skvělá organizace práce by měla být jednou z tvých předností. Dokážeš vzít projekt, zmapovat ho, rozdělit na úlohy a myslet na ty nejmenší detaily? Perfektní. Máš výbornou češtinu nebo slovenštinu a kladný vztah moderním pracovním nástrojům jako je Google Workspace, Asana, Meets/Teams, Slack a mimo jiné i k sociálním sítím? Ještě lepší. Určitě se nám ozvi :)

S kým budeš pracovat a na čem?

Na českém a slovenském trhu jsme přední distribuční firma prémiových outdoorových značek a mimo jiné jsme zodpovědní za jejich marketingovou komunikaci, což s sebou nese velkou variabilitu práce a nutnost porozumění různým marketingovým kanálům jako print, event mkt, content, influencer mkt, B2B marketing, e-commerce, social media a další. Práce u nás je různorodá, dynamická a je jí hodně, ale za to se nebojíme projektů, před kterými naše konkurence couvá. Dobré nápady u nás nezůstávají v šuplíku.

Budeš ve velmi úzkém kontaktu s Marketing Manažerem, který tě povede a postupně od něj budeš přebírat část agendy. Také budeš komunikovat s ambasadory, spoluprácovat na exekuci kampaní B2C i B2B – zadávát práce grafikům a PPC specialistům, komunikovat s médii a zajišťovat reklamní prostor, přípravovat eventy a spoustu dalších tasků s tím spojených. Také si s námi užiješ spoustu interních mikroprojektů nebo idea makingu jednotlivých kampaní až po samotnou produkci contentu.

Chceme v týmu člověka, který je nadšený pro outdoor a má pozitivní vztah k našim značkám. Budeš pracovat v týmu skialpinistů a horolezců a zároveň profesionálů ve svém oboru. Je jedno, jestli jsi ze Slovenska nebo z Čech, pracujeme hlavně remote a do Zlína se vydáváme vždy jednou týdně nebo jen, když je potřeba.

Co dalšího je dobré vědět o nás?

 • Jsme zlínská firma, která do Česka dováží skialpinistické a horolezecké vybavení nejlepších značek z celého světa – ORTOVOX, black crows, Mountain Equipment, Fritschi, Kohla, TSL, Tenaya, E9, Climbing Technology
 • Scházíme se v industriální baťovské budově ve Zlíně, kde máme kanceláře, sklad a showroom.
 • Velmi rychle se rozšiřujeme a nebojíme se investicí.
 • V neposlední řadě jsme parta skialpinistů a horolezců, které práce prostě baví :)

Co z toho budeš mít ty? 

 • Zajímavý plat a příjemné firemní benefity. 
 • Budeš pracovat s marketingovými odděleními prestižních značek.
 • Osobní i profesní rozvoj.
 • Na produkty našich značek dostaneš fajnovou zaměstnaneckou slevu. 
 • Dáme ti notebook a telefon.
 • Totálně neformální pracovní prostředí. 
 • Budeš mít možnost spojit svůj koníček s prací.
 • Teambuildingy na laně nebo na lyžích.
 • Kávu. Spoustu kávy.

Adresa provozovny: Šedesátá 7046, 74001 Zlín

Životopis a motivační dopis zašli email zubec@summit-trade.cz, Mikuláš Zubec, Marketing Manager.

logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.