•  

Corvara Cap

EAN (čárový kód): 4250875295353
Do Věrnostního programu za nákup získáš 56,53 bodů

Stylová kšiltovka do hor z organické bavlny, která tě vždy ochrání před ostrým sluncem.

Materiál:
Polyamid, Merino, Bavlna
více

Barva:
Aktivity:

Barva
Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

Corvara Cap

Každý horal ví, že kšiltovka je nepostradatelná součást výbavy. Model ORTOVOX CORVARA CAP posouvá tento nezbytný doplněk na novou úroveň. Nejen, že je stylová a díky originálnímu designu ji na kopci nepřehlédneš, ale dokonce je vybavena podšívkou z kvalitní merino vlny, která tě vždy udrží v pohodě i v tom největším horku. Využiješ ji všude od výletů, náročných horských túr, až po lezení.

Materiál:

  • Hlavní materiál: 63 % Bavlna (organická) + 27 % Polyamid
  • VLOŽKY: 90 % Nová vlna (MERINO) + 10 % Polyamid

Ležérní společník na léto

Naše čepice s kšiltem ORTOVOX CORVARA CAP může být tvým skvělým společníkem po celé léto. Ať už podáváš výkony na hřebenech hor nebo si jen užíváš pohodu na chatě, v této stylové kšiltovce s logem ORTOVOX budeš vždy vypadat skvěle. Hlavní materiál, který jsme použili pro tuto čepici je organická bavlna. Pro dosažení maximálního pohodlí jsme podšívku vyrobili z tasmánské vlny merino. Velikost kšiltovky se dá snadno a rychle upravovat díky zapínání ve stylu snapback.

Globální organická textilní norma (GOTS)

Firma ORTOVOX používá bavlnu pěstovanou dle Globální normy pro ekologické textilie (GOTS). GOTS je mezinárodně platná norma, jejíž splnění vyžaduje dodržování standardů pro zpracování i pěstování bavlny v ekologickém zemědělství. Přísné požadavky se přitom netýkají jen dopadu celého výrobního řetězce na životní prostředí, ale i etických zásad. Dle nich musí všichni zpracovatelé i zemědělci zapojení do výroby žít v určitých platových a sociálních podmínkách. Kvalita, ekologická a etická nezávadnost je ověřena nezávislou komisí, která důkladně analyzuje celý výrobní řetězec.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.