• Sleva 50 %
 • Outlet

Daemon 2019/20

Black Crows
3662481032573

Daemon 2019/20

Black Crows

Pokud jsi fanouškem divoké jízdy a nevynecháš šanci vyblbnout se v prašanu, pořiď si do výbavy lyže black crows Daemon. S tímhle modelem vyzbrojeným reverse camberem a dvěma titanalovými pláty bude tahle sezóna jednoduše tvoje.

Barva
Black
Velikost
184
EAN: 3662481032573
17 290 Kč

8 645 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
titanálová výztuha: ano
Titanalové zpevnění: ano
Funkční prvky
Rádius: 20m
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 3700g
Šířka patky: 12cm
Šířka špice: 13,2cm
Šířka středu: 9,9cm
Materiál
Materiál: titanal, Topol

Popis produktu

Daemon 2019/20

Reverse camber z prašanových lyží, titanalové pláty používané u závodních obřaček. Překvapí tě, jak tyhle protipóly senzačně fungují, zvlášť když se potkají v tak unikátní lyži, jakou je black crows Daemon. Na tvrdé pistě ti dá absolutní jistotu, oceníš silný grip pod středem lyže i snadnou ovladatelnost při naklonění. Ve volném terénu si vychutnáš vztlak, který tě vynese na povrch sněhu a ty si tak užiješ jízdu naplno. Pokud se nebojíš výzev a za každou cenu si jdeš vlastní cestou, tenhle model je pro tebe jako stvořený.

V prašanu si zalyžuješ s lehkostí a dynamikou 

 • Reverse camber – vytváří výborný vztlak a tvojí jízdě dá potřebnou lehkost i dynamiku.
 • Šířka 99 mm – univerzální šířka, dostatečný vztlak – nebudeš se bořit v hlubokém sněhu.
 • Progresivně měkká špička a pata – lyže se prohne a vyplave na povrch sněhu.
 • Rádius 20 m – při přímé jízdě a dlouhých obloucích se lyže nekouše.

I při rychlé jízdě na tvrdé sjezdovce si užiješ stabilitu a svižné oblouky 

 • Dva titanalové pláty na ⅔ délce lyže – silný grip hrany – v oblouku se budeš cítit jistě.
 • Sklolaminátové výztuže – torzní tuhost – v oblouku lyže neuskakuje a ty se do ní můžeš bez obav opřít.
 • Jádro z topolu – dodá tvé jízdě dynamiku a umožní ti rychlý přechod do dalšího oblouku.
 • Aktivní hrana po celé délce lyže – při naklopení na hranu se celou její délkou opřeš o sníh. Čím rychlejší a agresivnější tvoje jízda bude, tím stabilněji se budeš cítit.

V prašanu si zalyžuješ s lehkostí a dynamikou 

 • Reverse camber – prohnutí lyže bez většího zatížení umožňuje zkrátit reakční čas a i bez větší námahy zůstává lyže skvěle ovladatelná.
 • Titanalové pláty – silný grip hrany tě nenutí vyvíjet přílišný tlak na hranu, z jízdy budeš mít radost a užiješ si ji na maximum.

Snadné ovládání ti umožní jízdu v náročných terénech po celý den

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Garance spokojenosti

Black Crows

Když vedle sebe položíme první lyži, corvus, z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže Black Crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Osobitý design a jedinečný zážitek z jízdy

Tím pravým důvodem, proč si získaly lyže Black Crows tak dobré jméno, jsou však výborné jízdní vlastnosti. Důvodem je jejich unikátní tvar, za kterým stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Kromě skialpových lyží, freeride lyží, all mountain (sjezdových) lyží si od značky Black Crows můžete vybrat také skialpové hole nebo stoupací pásy.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
titanálová výztuha: ano
Titanalové zpevnění: ano
Funkční prvky
Rádius: 20m
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 3700g
Šířka patky: 12cm
Šířka špice: 13,2cm
Šířka středu: 9,9cm
Materiál
Materiál: titanal, Topol

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.