•  

Double Rib Logo Beanie

EAN (čárový kód): 4251422541671
Do Věrnostního programu za nákup získáš 64,14 bodů

Hřejivá čepice vyrobená z merino vlny vhodná do mrazivých dní na horách.

Materiál:
Merino, Polyamid, Polyester
více

Barva:
Aktivity:

Barva
Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

Double Rib Logo Beanie

S čepicí ORTOVOX DOUBLE RIB LOGO BEANIE ti bude teplo i v těch nejmrazivějších dnech v Alpách, ať už zrovna plánuješ túru na nejbližší kopec či jen tak odpočíváš na chatě. Díky kombinaci přírodní merino vlny a technických materiálů tě čepice nezradí ani při výkonnostních sportech.

Velikost: 50-56 cm

Hmotnost: 86 g

Materiál: VNĚJŠÍ: 100 % nová vlna (MERINO) VNITŘNÍ: 68 % polyester + 24 % nová vlna (MERINO) + 8 % polyamid

Hlava v teple i v chladných dnech

Jemná merino vlna a optimální pohodlí: Vnější materiál na čepici ORTOVOX DOUBLE RIB LOGO BEANIE tvoří 100% merino vlna, která překvapí svou schopností regulovat teplotu i vlhkost.

Vlastnosti merino vlny:

  • Dokáže přirozeně regulovat vlhkost a tělesnou teplotu.
  • Je 100% šetrná k životnímu prostředí a mimořádně udržitelná.
  • Dokáže neutralizovat zápach.
  • Je měkká a pohodlná při nošení.

Díky merinu si začneš outdoorové aktivity užívat v naprostém pohodlí. Díky vnější vrstvě čepice ORTOVOX DOUBLE RIB LOGO BEANIE vyrobené ze 100% merina ti nikdy nebude na hlavu ani zima a horko a navíc zůstaneš v suchu i při těch nejnáročnějších aktivitách.

Přírodní technologie

Podšívka čepice je vyrobená z našeho léty prověřeného hybridního materiálu MERINO FLEECE LIGHT GRIT, který je překvapivě lehký ale díky kombinaci jemné merino vlny s kanálkovitou strukturou zároveň pohodlný. Pletená konstrukce zároveň umožňuje optimální prodyšnost během náročných výstupů i ochranu před ostrým větrem při prudkých sjezdech a na větrem obroušených hřebenech.

ORTOVOX DOUBLE RIB LOGO BEANIE je jednoduchá jednobarevná čepice s žebrovaným pletacím vzorem, která udrží tvou hlavu v teple a pohodlí, ať už jsi zrovna na horách či dole v údolí.

Merino vlna

Merino vlna tvoří nedílnou součást horského vybavení společnosti ORTOVOX již od roku 1995. Naše vlna pochází od šťastných ovcí z farem, které pravidelně kontrolujeme dle našich přísných etických norem. Vlna je ze své podstaty 100% ekologická a proto i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje merino vlna díky tenkým přízím, ze kterých je tvořena jemná vlněná tkanina.  Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, což zaručuje, že se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy a je velmi snadné se o ni starat.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.