•  

Dunit Mini

EAN (čárový kód): 4030281246862
Do Věrnostního programu za nákup získáš 31,3 bodů

Pohodlný, nastavitelný a lehký dětský prsák pro kombinované navázání se sedákem, když už váš horský dobrodruh vyrostl z celotělového úvazku.

Poutko na přídavný materiál:
ne
Počet přezek:
2
Hmotnost:
250g
Norma:
EN 12277 D
více

Barva:
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Dunit Mini

Navazování na lano v kombinaci sedák a prsní (též bederní) úvazek se používá hlavně při lezení s batohem, na ferratách nebo osoby s nadváhou. Pro děti, které už nepoužívají celotělový úvazek je vhodné ho použít v kombinaci se sedákem při lezení. Tento kombinovaný způsob navázání zabraňuje, abyste se při dlouhém a nekontrolovatelném pádu přetočili do nesprávné polohy hlavou dolů. Tím se také zabrání vážnému zranění páteře.

Pohodlný a nastavitelný

  • Prsní úvaz SKYLOTEC DUNIT MINI pomocí přezek nastavíte přesně na dětskou postavu a tím malé lezce nebude omezovat v pohybu.
  • Popruhy mají velký rozsah v nastavení a proto můžete prsák použít i v chladných podmínkách, kdy máte na sobě více vrstev oblečení.
  • Navazovací oka jsou zesílena a barevně zvýrazněna, takže se vám bude pohodlně navazovat na lano.
  • Hliníkové barevné přezky se vám budou jednoduše ovládat i v rukavicích.
  • Lehký a skladný, nezabere vám moc místa v batohu.

Garance spokojenosti

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.