•  
 • Sleva 30 %
 • Outlet

Eagle 12 - 90mm

Fritschi
7640132082845

Eagle 12 - 90mm

Fritschi

Jedno z nejlehčích skialpinistických rámových vázání na trhu. Maximálně komfortní, pohodlné a jednoduché ovládání. Švýcarská kvalita s dlouhou životností.

Barva
White
Velikost
XL
EAN: 7640132082845
10 290 Kč

7 203 Kč

Zboží bude doručeno v pondělí 3. 10.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Počet podpatěnek: 2
pinové vázání: Ne
Vázání
Bezpečnostní špička: Ano
Bezpečnostní pata: Ano
DIN: 4–12
Nastavení a bezpečnost
Nastavování vypínacích sil: Ano

Popis produktu

Eagle 12 - 90mm

Fritschi Eagle 12 je ideální volbou pro skialpinisty, kteří preferují pohodlí, komfort a jednoduchost ovládání. Vázání jednoduše zapnete v každém sněhu i ve strmém svahu. Posuvný kloub za osou otáčení ve špičce šetří vaši energii při každém kroku. Díky vysoké bezpečnosti vázání splňuje certifikaci TÜV pro sjezdové vázání, což vám garantuje bezpečnost a spolehlivost. Desítky let osvědčená konstrukce, výroba ve Švýcarsku ze švýcarských součástek a výborný pozáruční servis, jsou zárukou dlouhé životnosti.

Vázání vám vypne se švýcarskou přesností

Špička vypíná do strany a pata v předozadním směru v rozpětí vypínacích sil 4-12 DIN. Vázání má certifikaci TÜV jako skialpinistické i sjezdové vázání a o vaši bezpečnost nemusíte mít strach.

Komfortně zapnete i ve strmém svahu

Výhodou rámových vázání je jednoduchost ovládání, která je stejná se sjezdovým vázáním. Do špičky i paty se obouváte stejně jako do sjezdového vázání, kde stačí vložit špičku do čelisti a zatlačit na patu.

Komfort v průběhu celého dne

Eagle 12 vám v průběhu celého dne bude šetřit síly a oceníte, že je to jedno z nejlehčích skialpinistických rámových vázání na trhu. K vázání se nepotřebujete ohnout, protože všechno ovládáte pohodlně hůlkou a to i všechny 4 polohy podpatěnky. Posuvný kloub ve špičce je umístěný za osou otáčení, což zjednodušuje chůzi a šetří vaši energii při každém kroku. Při používání vázání Eagle oceníte nejen jeho bezpečnost, ale i komfort, jednoduchost a nízkou hmotnost

Bezúdržbové vázání bez zamrzlého sněhu

Skitouringové vázání Fritschi Eagle 12 je navržené tak, aby se do něho nedostal sníh, který by se mohl utlačit a přeměnit v led. Proto vázání funguje spolehlivě v jakémkoliv sněhu a teplotě.

Komfortní stoupací železa bez nutnosti sundávání

Stoupací železa - “harscheizny” Axiom vám zjednoduší výstup, nasadíte je na začátku túry a aktivujete nebo deaktivujete podle potřeby, bez nutnosti sundávání. To oceníte na zledovatělém svahu, kde jsou mačky na vázání potřeba.

Servis, díky kterému nezůstanete bez lyží

Na vázání Fritschi Eagle 12 zakoupené v České republice od autorizovaných prodejců, poskytujeme 2letou záruku, pozáruční servis a dostupnost dílů minimálně po dobu 10 let. Náhradní díly jsou skladem v ČR a po dobu záručních a pozáručních oprav vám půjčíme náhradní skialpinistický set. V sezóně tak nezůstanete bez lyží a můžete si užít naplno vaše túry.

Spolehlivé jako švýcarské hodinky

Firma Fritschi vyrábí sjezdové a skialpinistické vázání v Bernských Alpách 35 km od Eigeru už víc než 55 let. Vázání jsou navrhované, testované a vyráběné přímo ve Švýcarsku ze švýcarských materiálů a dílů. To z důvodu dosažení vysoké spolehlivosti, bezpečnosti a preciznosti, což je u produktu, jako je skialpinistické vázání, na kterém závisí vaše zdraví a život, nutné. Pro firmu Fritschi je vždy bezpečnost, spolehlivost, jízdní vlastnosti a komfort uživatele důležitější jak nízká hmotnost na úkor ostatních vlastností. Každý prototyp  vázání je před uvedením na trh otestován pomocí simulace výstupu a sjezdu 100 000 výškových metrů. Na konci výroby je u každého kusu vázání otestováno perfektní fungování vypínacích sil.

Parametry:

 • Hmotnost: 890g
 • Vypínací síly: 4-12DIN
 • Brzdy: 80,90,100,115mm
 • Podpatěnka: 4 polohy
 • Velikosti: S/M: 260 - 315 mm, M/L: 285 - 340 mm, XL: 330 - 365 mm 

Garance spokojenosti

Fritschi

Firma Fritschi vyrábí freeride a skialp vázání v Bernských Alpách, 35 km od Eigeru, už víc než 55 let. Vázání jsou vyvíjená, testovaná a vyráběná přímo ve Švýcarsku ze lokálních materiálů a dílů, takže o kvalitu se opravdu nemusíš obávat.

Bezpečné švýcarské vázání a doplňky

Bezpečnost, jízdní vlastnosti a komfort byly a jsou pro Fritschi důležitější než hmotnost. Podobně bezpečné skialpové vázání jako Vipec EVO nebo freeride vázání Tecton budeš jen stěží hledat. Technologie, která tě v náročném sjezdu podrží i bez aretace špičky je u Fritschi vskutku jedinečná.

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Počet podpatěnek: 2
pinové vázání: Ne
Vázání
Bezpečnostní špička: Ano
Bezpečnostní pata: Ano
DIN: 4–12
Nastavení a bezpečnost
Nastavování vypínacích sil: Ano

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
 • Skitouring
  Skitouring
 • Freetouring
  Freetouring
 • Freeride
  Freeride
 • Lyžování
  Lyžování

O značce

Fritschi

Bezpečnost, jízdní vlastnosti a komfort byly a jsou pro tohoto švýcarského výrobce důležitějšími parametry při výrobě skialpového a freeride vázání.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.