•  

Eclipse Tour Pant

EAN (čárový kód): 5053817104855
Do Věrnostního programu za nákup získáš 89,77 bodů

Přiléhavé ¾ fleece kalhoty ideální na lyžařské a horolezecké aktivity v zimních horách.

DWR úprava:
ne
Materiál:
Polyester, Elastan
Strečový materiál:
ano
Počet kapes:
0
větruodolný:
ne
více

Barva:
velikost:
XS
S
M
L
XL
XXL

Skladem

doručení čtvrtek 22. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Eclipse Tour Pant

Velmi oblíbené fleece kalhoty z materiálu Pontetorto® Tecnopile jsou vysoce prodyšné, skvěle odvádí pot a jsou rychleschnoucí. Při své hmotnosti 135 g tě překvapí i vynikající tepelně izolační vlastnosti. S příměsí Polygiene® v klíčových partiích se kalhoty ECLIPSE TOUR PANT můžou chlubit i permanentními antibakteriálními vlastnostmi, které eliminují zápach potu. Díky své ¾ délce je skvěle můžeš kombinovat s vysokou lyžařskou obuví a silnými ponožkami. Vyhneš se tak zbytečnému vrstvení nad kotníky, které je nejen nepříjemné, ale i zbytečné.

Ze špičkových materiálů Pontetorto® a Polygiene®

Všechny segmenty fleece kalhot ECLIPSE TOUR PANT jsou zhotoveny z úpletu PONTETORTO® Tecnopile. Jediný rozdíl je v plošné hmotnosti látek pro jednotlivé segmenty. Kde se více potíme, je použitý prodyšnější úplet. Konkrétně se jedná o přední část obličeje, podpaží a boční panely.

Pocení je naprosto běžné u jakékoli fyzické námahy. Samotný pot ničemu nevadí, ale pokud se dostane na textilii, vzniká zde ideální prostředí pro růst bakterií, které jsou následně zdrojem zápachu. Vlákna Polygiene jsou navržena tak, aby vytvářela pro tyto bakterie nehostinné prostředí a zamezovala jejich růstu a množení. Tím dochází ke značné redukci zápachu. Při. Výrobě vlákna Polygiene se dbá na životní prostředí, a proto je celý proces výroby vlákna nastaven, aby byl šetrný k naší přírodě

 • Materiál PONTETORTO® Tecnopile 187 jako tepelná izolace.
 • Prodyšnější materiál PONTETORTO® Tecnopile 154 v oblastech, kde se nejvíce potíme.
 • Ploché švy pro skvělý pro ještě lepší komfort při nošení na těle.
 • ¾ délka.
 • Elastický pas.

Garance spokojenosti

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máte nekompromisní dvouletou záruku. Co to v praxi znamená? Pokud se objeví nějaká výrobní vada, zboží nám pošlete a my ho zašleme přímo do servisního našeho střediska v Mnichově. Tam se rozhodne mezi opravou a výměnou.

Pozáruční servis

Pokud si něco uděláte s vybavením, není třeba smutnit. Servisní středisko v Mnichově vám vybavení opraví. Stačí nám zaslat produkt a my se o vše postaráme.

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který vznikl v továrnách s lidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

 • Zaměstnanec není nucen pracovat
 • Na pracovišti neexistuje diskriminace
 • Dětská práce je přísně zakázána
 • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
 • Platba adekvátní mzdy
 • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
 • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
 • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smlouva

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.