•  

Elastic Strap 10x

EAN (čárový kód): 9120074253049
Do Věrnostního programu za nákup získáš 37,95 bodů

Sada s 5 páry elastického plastového pásku pro přichycení paty na skialpinistické pásy. Pro  patní koncovky KOHLA K-clip nebo KOHLA Butterfly pro twin-tipové lyže nebo splitboard.

více

Barva:
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení úterý 6. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Elastic Strap 10x

Pokud vyrábíte skialpinistické pásy z metráže nebo děláte servis, ať už pro kamarády nebo pro skialpový oddíl, tyto elastické KOHLA pásky pro přichycení koncovek vám ušetří mnoho práce.

Nastavitelný (prodlouží délku pásu až o 12 cm) elastický pásek snadno a pevně, bez nutnosti nýtování, připevníte k pásu. Vhodný pro KOHLA koncovkoy K-clip na standardní lyže nebo Butterfly pro twin-tipové lyže.

Garance spokojenosti

Video návod na uchycení paty:

http://www.kohla.at/de/ratgeber/kohla-tv/multiclipsystem/

KOHLA je lídrem ve variabilitě uchycení skialpových pásů a má dostupné prakticky všechny doplňky pro uchycení na jakékoliv lyže. V nabídce KOHLA najdete špičky na klasické lyže i na lyže s drážkou nebo s dírou.

Výrobky z Tyrolska, na které se můžete spolehnout

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. Své výrobky vyvíjí, vyrábí a testuje přímo v Tyrolsku, a proto může změny rychle integrovat do výroby. Při testování a vývoji spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem, kterému je exkluzivním partnerem. Pásy jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. KOHLA pásy vyrábí i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Fischer, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa

Za skialpinistické pásy získala KOHLA množství ocenění (mezi nimi i dvě ISPO Awards 2013/14 a 2015/16 za inovaci).

Parametry:

Počet kusů: 5 párů

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.