•  

Engadin Shorts

EAN (čárový kód): 4251422515061
Do Věrnostního programu za nákup získáš 161,02 bodů

Pohodlné kraťasy z organické bavlny, které vynikají svou odolností a inovativním technickým použitím přírodních materiálů.

DWR úprava:
ano
Materiál:
Merino, Polyamid, Elastan, Bavlna
Strečový materiál:
ano
Počet kapes:
5
více

Barva:
velikost:
S
M
L
XL
XXL
Aktivity:

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

Engadin Shorts

Pánské kraťasy ORTOVOX ENGADIN SHORTS W nabízejí unikátní kombinaci pohodlí zajištěného přírodními materiály a technické výbavy a střihu, který vás podrží i při náročných horských túrách a výstupech. Díky ekologické bavlně, která splňuje požadavky Globální normy pro ekologické textilie (GOTS) si je ale nebudeš chtít sundat ani při odpočinkových dnech a pohodových výletech. Bavlna je dále zkombinovaná s naším unikátním materiálem Merino Heritage, který nabízí všechny výhody přírodních i technických materiálů. Kraťasy jsou navíc vybaveny množstvím praktických kapes, do kterých si můžeš uložit mapu i další nezbytné drobnosti.

Vlastnosti

 • Očka na pásek
 • 3 boční kapsy
 • 1 zadní kapsa
 • 1 kapsička na mapu se zipem
 • Vložky z našeho signature materiálu Merino Heritage

Technické parametry

 • Prodyšné
 • Pružný materiál s technologií 2-way stretch
 • Vysoká odolnost proti oděru > min. 120 000 cyklů v testu Martindale
 • Organická bavlna: Použitá bavlna pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a splňuje požadavky Globální normy pro ekologické textilie (GOTS).
 • Technologie DWR zaručuje voděodolnost
 • Hmotnost: 230 g
 • Střih (kalhoty): normální
 • Délka nohavice (kraťasy): střední
 • HLAVNÍ materiál: 66 % Bavlna (Organická bavlna) + 29 % Polyamid + 5 % Elastan
 • PODŠÍVKA: 55 % Bavlna (Organická bavlna) + 39 % Nová vlna (MERINO) + 6 % Polyamid

Houževnatost a pružnost

Robustní a trvanlivé: Naše pánské kraťasy ORTOVOX ENGADIN SHORTS patří do naší produktové řady MERINO SHIELD VINTAGE. Tato kolekce se zrodila v Alpách, a tak je už od počátku předurčená pro náročné horské túry na rozeklané štíty.

Speciální směs materiálů MERINO SHIELD VINTAGE zaručuje, že pánské kraťasy ORTOVOX ENGADIN SHORTS mohou nabídnout zároveň pružnost, robustnost a dlouhou životnost. Bavlněná směs ve standardizovaném testu oděru Martindale vydržela minimálně 120 000 cyklů, což je velmi obstojný výsledek. Nech se hýčkat přírodní vlnou merino. Díky vložkám z materiálu Merino Heritage jsou naše pánské kraťasy ORTOVOX ENGADIN SHORTS obzvláště příjemné a pohodlné.

Díky poutkům na pásek kalhot ORTOVOX ENGADIN SHORTS je jen na tobě, jak si pás kalhot nastavíš. Všechny drobnosti, které nezbytně potřebuješ mít po ruce, můžeš uložit do tří předních kapes a zadních kapes se zipem i bez.

Ať už jsi v bavorském podhůří či v Dolomitech, když na sobě máš naše kraťasy ORTOVOX ENGADIN SHORTS, jsi vždy připraven na jakékoli dobrodružství, co by tě mohlo čekat.

Garance spokojenosti

MERINO SHIELD VINTAGE

V materiálu MERINO SHIELD VINTAGE se snoubí organická bavlna, polyamid a elastan. Tato kombinace zajišťuje maximální svobodu pohybu a činí oblečení prodyšnějším a odolnějším. Použitá bavlna pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a splňuje požadavky Globální normy pro ekologické textilie (GOTS).

Globální organická textilní norma (GOTS)

Firma ORTOVOX používá bavlnu pěstovanou dle Globální normy pro ekologické textilie (GOTS). GOTS je mezinárodně platná norma, jejíž splnění vyžaduje dodržování standardů pro zpracování i pěstování bavlny v ekologickém zemědělství. Přísné požadavky se přitom netýkají jen dopadu celého výrobního řetězce na životní prostředí, ale i etických zásad. Dle nich musí všichni zpracovatelé i zemědělci zapojení do výroby žít v určitých platových a sociálních podmínkách. Kvalita, ekologická a etická nezávadnost je ověřena nezávislou komisí, která důkladně analyzuje celý výrobní řetězec.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.