•  

Etesian 4

Wild Country
5060122787413

Etesian 4

Wild Country

Komfortní stan s vysokou ložnicí i předsíňkou, který potěší rodiny a party, kteří touží po podlážce v předsíňce.

 

EAN: 5060122787413
15 590 Kč

14 810 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Popis produktu

Etesian 4

K VODĚ I DO CAMPU

Stan se hodí k vodě. Bez ohledu na to, jestli se chystáte na raft, k jezeru, nebo rybařit. Podlážka vnitřního stanu a komfortní předsíňka umožní rybaření i z otevřeného stanu.

5600 g

Velmi komfortní a vysoký stan pro čtyři. S váhou pod 6 kg patří k nejlehčím vysokým stanům pro čtyři. To přitom stále s vysokou předsíňkou.

ODOLNÉ TROPIKO

STORMTEX N4000 RF materiál tropika navržen do tvrdších podmínek. Polyesterová tkanina s RIPSTOP, PU a DWR úpravou proti vodě.

  • Podlepené švy
  • Garance nepromokavosti
  • Stabilnější vůči UV záření
  • Nehořlavé

AQUA STOP P6000

Podlážka je trvanlivá a pevná, má vysokou odolnost vůči vodě a také vůči protržení. Podlážka je konstruovaná jako vana, takže nechrání jen zespodu, ale také před stékající vodou.

RIPSTOP

Ripstop není chemická úprava. Jedná se o způsob tkaní, kdy jsou pravidelně zesílená vlákna. To vytváří viditelnou čtvercovou síť. Prakticky to funguje tak, že se trhlina zasekne o zesílené vlákno a nepokračuje.

SPOJKOVÁ KONTRUKCE

Samostojný stan je tvořen pojenými pruty, která nabízí prostor a stabilitu, při minimalizaci váhy a prutů. Ložnice pro čtyři je v zadní části stanu. Předsíňka s podlážkou je prostorná a představuje zastřešenou terasu. Tropiko má markýzu a můžete například rybařit i za deště.

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Stan má dokonalý střih. To lze vidět na detailech, které to dokazují:

  • minimalizace švů
  • pevné oka kolíků
  • větrání
  • posun vnitřního stanu
  • jednoduchost

VYPNUTÍ STANU

Oka na kolíky jsou elastická, pevně přišité a nejsou nastavitelné. Důvod je prostý. Střih stanu je dokonalý, a tak není potřeba měnit délku stažení. To má za následek i další pozitivní vlastnost, a to snížení váhy.

ALLOY 11 g

Kolíky stanu jsou ze slitiny a navíc zpevněny. To spolu s V-profilem zajistí vysokou pevnost. Délka kolíku 14 cm nabízí dostatečné ukotvení a jeho váha 11 g nezatíží.

SLITINA

Pruty jsou ze slitiny hliníků, která je pevná a odolná. Spoje jsou tvořeny vnitřní spojkou, díky které není narušena struktura prutu. Pruty se rychle propojují vnitřní gumičkou, která je ukotvena na našroubovaných koncovkách.

ČERNÁ, KTERÁ SVÍTÍ V NOCI

Vypínací šňůry jsou černé, ale pro dobrou viditelnost i v noci jsou stahovací spony fosforové. Nejsou elastické, jelikož stan by nebyl pevný a při větru by vibroval. To by mělo za následek poškození jak šňůr, tak i prutů. Nemluvě o degradaci povrchového materiálu.

PROSTOR A VARIABLITA

Stan pro 4 s prostornou a vysokou předsíňkou, ze které můžete rybařit, sledovat východ slunce, nebo hlídat koupající se děti.

Počet osob: 4
Váha: 5600 g/ 6100 g (min / max)
Velikost sbaleného stanu: 70 x 24 cm
Určení: 3sezónní
Tropiko: Stormtex N4000 FR
Podlážka: Aqua Stop P6000
Pruty: 8,5 Superflex alloy
Kolíky: 25x Alloy „V“ Angle
Popruhy: 8x Black Reflective
Vnitřní vstup: půl-moskytiéra

Garance spokojenosti

2LETÁ ZÁRUKA

Mít důvěru ve vybavení je důležité. Ještě důležitější je, aby vaše důvěra nebyla zklamaná. TERRA NOVA vyrábí stany WILD COUNTRY a nabízí na stany garanci nepromokavosti spolu s 2letou zárukou na výrobní vady a vady materiálu.

SERVIS

Ať už se jedná o protržení stanu, ztrátu kolíků nebo ohnutí prutu, není důvod se obávat. Pro tyto případy je zde servisní středisko, které nabízí opravu. To je podpořeno i velkým množstvím náhradních dílů od kolíků, přes jednotlivé segmenty prutů až opravné sady tropika.

Vlastnosti produktu

O značce

Wild Country

Výrobce kvalitních ultralehkých, turistických, kempingových i rodinných stanů. Do vývoje může uplatnit více jak 80 let zkušeností s výrobou stanů.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.