•  

First Aid Rock Doc

EAN (čárový kód): 4250875271005
Do Věrnostního programu za nákup získáš 52,25 bodů

Lékárnička integrovaný do pytlíku na magnésium. Pro lezce, kteří ji chtějí mít doslova po ruce pro případ různých zranění - sedřené bříško prstu, odřeniny na kloubech, krvácení po zásahu kamenem nebo po pádu.

obsah lékarničky:
4x náplast 2,5 x 7,2 cm, lepící páska 1,25 cm x 10 m, 2x náplast na kloub prstu, emergency card, Obinadlo sterilní 6 cm x 4 m, nůžky, 2x náplast 1,9 x 7,2 cm, gáza 5 x 5 cm, elastická bandáž M, chirurgické rukavice, 2x náplast na špičku prstu, motýlkové náplasti
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení pátek 2. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

First Aid Rock Doc

Lékárničku i pytlík na magnézium můžeš mít vždy u sebe. Nejedná se o kompromis, ale o dvě plnohodnotné vybavení v jednom. Ideální pomocník pro vícedélkové lezení, kdy nechceš tahat zbytečné obaly a gramy.


Lékárnička navržená pro lezce

Pytlík na magnézium má měkký vnitřek a přístup je dostatečně široký, aby vás nic neomezovalo. Stáhnout jej můžeš pomocí šňůrky a plastové spony. Součástí je i poutko na kartáček a dvě poutka na pásek, aby se vám pytlík nepřevracel a zůstal na svém místě.


Rychlá první pomoc

Lékárnička je integrovaná na straně blíže k tělu. Příjemně sedí a při lezení ji ani neucítíš – náplň lékárničky váží pouhých 70 g. V případě zranění se dostaneš do lékárničky díky „L“ rozepnutí velmi rychle. Uvnitř nalezneš sponku na klíče, záchranou kartu a materiál pro první pomoc:

  • 2x komprese na ránu (5 x 5 cm)
  • 1x obvaz (6 x 400 cm)
  • 1x kompresní obvaz (M)
  • 1x leukoplast (1,25 x 500 cm)
  • 1x nůžky
  • 1x rukavice
  • Sada náplastí (4x - 2,5 x 7,2 cm, 2x 1,9 x 7,2 cm, 2x náplast prstů, 2x náplast kloubů, 1x náplast na motýlky)

Vždy připraven do hor

Lékárnička nebo pytlík na magnézium? Raději oboje, ale jen jedno zároveň. Vše, co potřebuješ, máš po ruce a už se také nestane, že bys lékárničku zapomněl doma.

Velikost:    12 x 19 cm

Hmotnost: 140 g (s vybavením lékárničky)
      
                  70 g (bez vybavení lékárničky)


Garance spokojenosti

Vyrobený v Německu s německým smyslem pro dokonalost

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností. U oblečení kombinuje ORTOVOX nejkvalitnější tasmánskou vlnu a švýcarskou vlnu s nejmodernějšími materiály na trhu a kvalita jeho výrobků se řadí mezi světovou špičku. ORTOVOX klade důraz na bezpečnost a je to cítit z každého produktu – do hor si jezdíme užívat volný čas. Aby tomu tak bylo, je nutné dbát na prevenci. První produkty ORTOVOX byly lavinové vyhledavače, které jsou dnes nejvýkonnější na trhu. Podobně je tomu i u sond, lopat a lavinových batohů. Priorita při vývoji všech produktů je zaměřena na bezpečí, kvalitu, komfort, funkčnost a životnost.

Nekompromisní pětiletá záruka

Vybavení ORTOVOX je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíte výrobní vadu stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. A to bez ohledu, jestli se bude jednat o reklamaci nebo servis zboží.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.