•  

First Aid Roll Doc

EAN (čárový kód): 4250875271012
Do Věrnostního programu za nákup získáš 52,25 bodů

Lékárnička, kterou máš vždy po ruce. Rychle ji celou otevřeš a máš ke všemu rychlý a snadný přístup. Zranění ošetříš skutečně rychle.

obsah lékarničky:
2x gáza 10 x 10 cm, lepící páska 1,25 cm x 10 m, 2x náplast na kloub prstu, 4x náplast 2,5 x 7,2 cm, trojcípí šátek, Obinadlo sterilní 6 cm x 4 m, emergency card, nůžky, 2x náplast 1,9 x 7,2 cm, blistrová náplast, alu fólie, chirurgické rukavice, elastická bandáž M, 2x náplast na špičku prstu, pinzeta, C.P.R. maska
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení středa 30. 9.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

First Aid Roll Doc

Při ošetřování zranění hraje důležitou roli čas. Model lékárníčky ROLL DOC je navržen tak, abyste lékárničku rychle otevřeli, měli vše přehledně uspořádáno a věděli kam sáhnout. S podobným přístupem jsou vyvíjeny i například batohy ORTOVOX.

 

Snadný přístup a přehledné kapsy

Systém lékárničky ORTOVOX ROLL DOC můžete vidět i u záchranných složek. Vzít, rozevřít a mít ke všemu okamžitě přístup šetří vteřiny, které mohou zachránit život. Vše je uspořádané v pěti kapsách, které jsou označeny, abys věděl, co nalezneš uvnitř jednotlivých kapes. Součástí balení je i návod.

 

  1. kapsa - nouzová karta, se zdravotními údaji, kontaktem na osobu blízkou a informaci o zranění. Přihrádka na volitelný materiál.
  2. kapsa - alu folie (160 x 210 cm) s potiskem, jak uvést zraněného do stabilizované polohy.
  3. kapsa - 2x komprese na ránu (10 x 10 cm), 1x obvaz (6 x 400 cm), 1x kompresní obvaz (M), Potisk, jak ošetřit otevřenou ránu.
  4. kapsa - 1x leukoplast (1,25 x 500 cm), 1x nůžky, 1x rukavice, 2x náplast na puchýře, 1x pinzeta, sada náplastí (4x - 2,5 x 7,2 cm, 2x 1,9 x 7,2 cm, 2x náplast na prsty, 2x náplast na klouby), potisk, jak postupovat při ošetření člověka v bezvědomí.
  5. kapsa - 1x třícípý šátek, potisk, jak uvázat šátek

 

Výrazné barvy a vždy po ruce

Lékárnička ORTOVOX Roll Doc je navíc voděodolná - vybavení budete mít v suchu. Na vnější části je i poutko na opasek. Pak stačí jen odlepit suchý zip a lékárnička se vám rozroluje podél stehna. Svítivě oranžová barva je zvolena pro případ, že byste chtěli mít lékárničku v batohu. Pak i ve „stínech“ batohu a v šeru bude lékárnička viditelná.

 

Navrženo pro úsporu času

Při zranění hraje důležitou roli čas. Proto ROLL DOC šetří každou sekundu skrz rychlou manipulaci, jednoduchý přístup, pečlivé uspořádání a potisky s návody.

Garance spokojenosti

Vyrobený v Německu s německým smyslem pro dokonalost

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností. U oblečení kombinuje ORTOVOX nejkvalitnější tasmánskou vlnu a švýcarskou vlnu s nejmodernějšími materiály na trhu a kvalita jeho výrobků se řadí mezi světovou špičku. ORTOVOX klade důraz na bezpečnost a je to cítit z každého produktu – do hor si jezdíme užívat volný čas. Aby tomu tak bylo, je nutné dbát na prevenci. První produkty ORTOVOX byly lavinové vyhledavače, které jsou dnes nejvýkonnější na trhu. Podobně je tomu i u sond, lopat a lavinových batohů. Priorita při vývoji všech produktů je zaměřena na bezpečí, kvalitu, komfort, funkčnost a životnost.

Nekompromisní pětiletá záruka

Vybavení ORTOVOX je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíte výrobní vadu stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. A to bez ohledu, jestli se bude jednat o reklamaci nebo servis zboží.

 

Velikost:              15 x 10 x 6 cm (sbalená)
                             15 x 60 cm (rozbalená)
Hmotnost:            190 g

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.