•  

First Aid Roll Doc

EAN (čárový kód): 4250875271012
Do Věrnostního programu za nákup získáš 51,78 bodů

Lékárnička, kterou máš vždy po ruce. Rychle ji celou otevřeš a máš ke všemu rychlý a snadný přístup. Zranění ošetříš skutečně rychle.

obsah lékarničky:
2x gáza 10 x 10 cm, lepící páska 1,25 cm x 10 m, 2x náplast na kloub prstu, 4x náplast 2,5 x 7,2 cm, trojcípí šátek, Obinadlo sterilní 6 cm x 4 m, emergency card, nůžky, 2x náplast 1,9 x 7,2 cm, blistrová náplast, alu fólie, chirurgické rukavice, elastická bandáž M, 2x náplast na špičku prstu, pinzeta, C.P.R. maska
více

Barva:
Aktivity:

Barva
Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

First Aid Roll Doc

Při ošetřování zranění hraje důležitou roli čas. Model lékárníčky ROLL DOC je navržen tak, abyste lékárničku rychle otevřeli, měli vše přehledně uspořádáno a věděli kam sáhnout. S podobným přístupem jsou vyvíjeny i například batohy ORTOVOX.

 

Snadný přístup a přehledné kapsy

Systém lékárničky ORTOVOX ROLL DOC můžete vidět i u záchranných složek. Vzít, rozevřít a mít ke všemu okamžitě přístup šetří vteřiny, které mohou zachránit život. Vše je uspořádané v pěti kapsách, které jsou označeny, abys věděl, co nalezneš uvnitř jednotlivých kapes. Součástí balení je i návod.

 

  1. kapsa - nouzová karta, se zdravotními údaji, kontaktem na osobu blízkou a informaci o zranění. Přihrádka na volitelný materiál.
  2. kapsa - alu folie (160 x 210 cm) s potiskem, jak uvést zraněného do stabilizované polohy.
  3. kapsa - 2x komprese na ránu (10 x 10 cm), 1x obvaz (6 x 400 cm), 1x kompresní obvaz (M), Potisk, jak ošetřit otevřenou ránu.
  4. kapsa - 1x leukoplast (1,25 x 500 cm), 1x nůžky, 1x rukavice, 2x náplast na puchýře, 1x pinzeta, sada náplastí (4x - 2,5 x 7,2 cm, 2x 1,9 x 7,2 cm, 2x náplast na prsty, 2x náplast na klouby), potisk, jak postupovat při ošetření člověka v bezvědomí.
  5. kapsa - 1x třícípý šátek, potisk, jak uvázat šátek

 

Výrazné barvy a vždy po ruce

Lékárnička ORTOVOX Roll Doc je navíc voděodolná - vybavení budete mít v suchu. Na vnější části je i poutko na opasek. Pak stačí jen odlepit suchý zip a lékárnička se vám rozroluje podél stehna. Svítivě oranžová barva je zvolena pro případ, že byste chtěli mít lékárničku v batohu. Pak i ve „stínech“ batohu a v šeru bude lékárnička viditelná.

 

Navrženo pro úsporu času

Při zranění hraje důležitou roli čas. Proto ROLL DOC šetří každou sekundu skrz rychlou manipulaci, jednoduchý přístup, pečlivé uspořádání a potisky s návody.

Garance spokojenosti

Vyrobený v Německu s německým smyslem pro dokonalost

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností. U oblečení kombinuje ORTOVOX nejkvalitnější tasmánskou vlnu a švýcarskou vlnu s nejmodernějšími materiály na trhu a kvalita jeho výrobků se řadí mezi světovou špičku. ORTOVOX klade důraz na bezpečnost a je to cítit z každého produktu – do hor si jezdíme užívat volný čas. Aby tomu tak bylo, je nutné dbát na prevenci. První produkty ORTOVOX byly lavinové vyhledavače, které jsou dnes nejvýkonnější na trhu. Podobně je tomu i u sond, lopat a lavinových batohů. Priorita při vývoji všech produktů je zaměřena na bezpečí, kvalitu, komfort, funkčnost a životnost.

Nekompromisní pětiletá záruka

Vybavení ORTOVOX je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíte výrobní vadu stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. A to bez ohledu, jestli se bude jednat o reklamaci nebo servis zboží.

 

Velikost:              15 x 10 x 6 cm (sbalená)
                             15 x 60 cm (rozbalená)
Hmotnost:            190 g

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.