•  
  • Sleva 20 %

Fleece Skin Bag

Kohla
9120074255616

Fleece Skin Bag

Kohla

Nylonový pytlík na stoupací pásy s mikrofleecovou stranou na očištění a vysušení skluznice lyží.

EAN: 9120074255616
299 Kč

239 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Popis produktu

Fleece Skin Bag

Obal na skiapinistické a splitboard pásy s jednou stranou z microfleece oceníš před každým nalepením pásů na lyže. Největším nepřítelem pro skialpové pásy je vlhkost na lyži a to v podobě kapiček nebo krystalů. Pokud je pás nalepen na vlhkou lyži, mokrou lyži nebo namrzlou lyži, přestává lepit a musí být vysušen.

Kapsa na pásy s microfleece je určena na očištění a vysušení lyže před nalepením pásu. Pomáhá tak prodlužovat funkčnost pásu a zároveň slouží také na transport a skladování skialpinistických pásů.

Garance spokojenosti

Kohla

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. O necelých čtyřicet let později se proslavila prvním nylonovým batohem a teleskopickými holemi. Dnes patří mezi špičkové a inovativní výrobce stoupacích skialpových pásů.

Inovativní a lokální výroba v Rakousku

Pásy Kohla se pyšní prestižním oceněním ISPO AWARDS za inovaci v letech 2013 a 2016. V tomto směru za zmínku stojí bezlepidlové pásy Vacuum Base. Snahou této rakouské rodinné firmy je mimo jiné zachovat také lokální výrobu. V současné době vyrábí v Rakousku 80 % svých produktů.

Při testování a vývoji exkluzivně spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem. Skialpové pásy a příslušenství jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. Značka KOHLA vyrábí pásy i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa.

Vlastnosti produktu

O značce

Kohla

Rakouský výrobce stoupacích pásů a držitel mnoha ocenění. Jeho inovativní technologie lepidel a výroby pásů jsou známé po celém světě.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.