Furtis 2015/16

Black Crows
3662481005904

Furtis 2015/16

Black Crows

Tento model lyžařských holí BLACK CROWS FURTIS je vyroben ze 100 % kompozitu. Průměr trubek těchto holí, které jsme sami vyvíjeli, je 22 mm. Výsledkem jsou velmi odolné ale zároveň výjimečně lehké hůlky, které mírně pruží a dokážou tak lépe absorbovat nárazy.

EAN: 3662481005904
3 390 Kč

1 695 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Průměr: 22mm
Materiál
Materiál: Composite, Wolfram

Popis produktu

Furtis 2015/16

Kompozitová verze modelu BLACK CROWS FURTIS je stejně designově povedená jako předchozí modely těchto holí, ale oproti nim nabízí zásadní vylepšení co se týká lehkosti a rovnováhy.

Hole jsou vybaveny košíčky ve tvaru letky a osvědčeným hrotem egg-ski tip.

Na BLACK CROWS FURTIS se prostě můžeš spolehnout při každém horském dobrodružství. Díky jejich minimalistickému černobílému designu tě navíc na svahu jen tak někdo nepřehlédne!

Hole jsou dále vybaveny dlouhým gripem, který zasahuje až do jejich třetiny - díky němu ti skvěle padnou do ruky v každé situaci. Pro všechny, kdo chtějí mít svobodu vždy na dosah ruky, je model BLACK CROWS FURTIS navíc vybaven odepínacím poutkem.

  • velikosti: 110–135 cm
  • průměr: 22 mm / kompozit
  • prodloužený grip 38 cm / EVA pěna
  • poutko: závodní
  • (model používaný závodníky alpine ski world cup - pevný a odolný)
  • vršek: eloxovaný hliník
  • košík: ve tvaru letky, 90 mm / PE
  • hrot: wolfram
  • barva: černá a žlutá
  • motto: zapíchni to!

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Průměr: 22mm
Materiál
Materiál: Composite, Wolfram

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.