•  

Goblin 24

EAN (čárový kód): 5053817165313
Do Věrnostního programu za nákup získáš 113,53 bodů

Univerzální malý batoh na zip, který poskytne spolehlivost při každodenním nošení i krátších výpravách do přírody.

Počet kapes:
3
Bederní kapsa:
ne
úchyt rezervoáru vody:
ano
zádový límec:
ne
Lavinová kapsa:
ne
vstup přes záda:
ne
obvodový zip:
ne
vstup přes víko:
ano
páteřový chránič:
ne
bederní pás:
ano
objem batohu:
24l
Zádový systém:
High Destiny EVA
součástí batohu je lavinový systém:
ne
voděodolný:
ano
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení sobota 15. 8.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Goblin 24

Spolehlivost při každodenním nošení i kratších výpravách do přírody, kterou vám batoh Goblin 24 poskytne díky vysoké odolnosti vůči oděru a klimatickým podmínkám, vám dodá klid a možnost se soustředit pouze na výkonOdolnosti je docíleno díky materiálu M-series s hrubostí až 840 denier a PU zátěrem. Tento tuhý odolný materiál bezpečně ochrání vaše vybavení v batohu. Batoh, který vám nepřidá váhu navíc, umožní snadnou manipulaci a vydrží i drsnější zacházení pro váš klid a koncentraci k horským aktivitám.

Pohodlné plnění i odložení

Do batohu budete snadno vkládat a rovnat materiála batoh přitom bude samostatně stabilně stát. Za těmito vlastnostmi stojí rozšířená konstrukce v oblasti základny a ve svrchní části

Polstrování a zádový systém

Pro zlepšení komfortu nošení je použita lehká EVA pěna vysokou hustotou, která díky uzavřeným pórům nenatahuje vodu. Na zadním panelu je využito 7 mm tlusté EVA pěny o váze 105 g, která je výjimečně pružná a poskytuje vynikající stabilitu při torzi. Je umístěna uvnitř batohu ve zvláštní kapse, aby se zabránilo jejímu poškození a bylo umožněno její vyjmutí. Na anatomicky tvarovaných popruzích je využita EVA pěna o tloušťce 5 mm a celý batoh se tak pohodlně nosía bude vždy pevně kopírovat váš pohyb. Bederní popruhy společně s odnímatelným hrudním popruhem podporují ramenní popruhy v zajištění batohu na svém místě.

Uložení drobností do kapsy

Vybavení jako čelovka, energetická tyčinka, mapa nebo šátek se pohodlně vejde do kapsy na příslušenství. Kapsa je umístěna ve víku batohu, pohodlně si tak rozdělíte potřebné vybavení, abyste ho měli pohodlně po ruce. 

Uzavírání na zip

Díky pohodlnému uzavírání víka batohu na zip YKK® , se rychle a pohodlně dostanete ke svému vybavení. Uzavírání obsahuje protisměrný zip, pomocí kterého lze víko pohodlně odklopit a využít tak celý vstup do batohu.

Důraz na minimalismus

Řadu komponentů batohu je možné snadno odepnout – hrudní popruh, popruhy na uchycení cepínů či hůlek. Batoh tak nejen sníží svoji hmotnost, ale také zabráníte nechtěnému zachycenípři lezení v obtížném terénu, či při každodenním používání. Při vyjmutí i EVA pěny ze zádového panelu, lze váhu batohu ještě snížit.

Odolná tkanina

Tkaninu batohu tvoří extrémní odolný a přitom lehký materiál M series s PU zátěrem  a DWR ochranou. Vzniklá tkanina je vysoce odolná vůči oděru a klimatickým podmínkám. Na celý povrch batohu včetně zad je využit materiál M840 s odolnosti 840 denier, který je ještě zdvojen v nejvíce namáhané základně batohu. Lehčí materiál M210 s odolností 210 denier je pro snížení váhy batohu použit na méně namáhaných částech jako víko, či vnitřek batohu.

Plastové komponenty

Vyvinuté se zaměřením na tahovou pevnost, nízkou váhu a odolnost. Plastové komponenty jsou z velmi odolného thermoplastu a vydrží i to nejhrubější zacházení.

Veškeré vybavení s sebou

Horolezecký batoh musí obsáhnout širokou škálu aktivit a pojmout tak vybavení na vícedélkové lezení, či letní skialpinismus. Proto má batoh, při využití 2 přední popruhů typu Daisy Chain a 2 popruhů na hole či cepíny možnost uchycení materiálu, kdy každé vybavení má své místo, je připevněno pevně a nasazení i sundání je rychlé a jednoduché. Vybavení se nepohupuje a batoh vás nevyvede z rovnováhy.

 • hole
 • cepíny
 • expresky

Parametry

 • Objem: 24 l
 • Délka zad: 47 cm 
 • Min. váha: 370 g
 • Max. váha: 525 g
 • Materiál:
  • M840
  • M210
  • pěna EVA s vysokou hustotou 5 a 7 mm
  • odolný thermoplast
 • Příslušenství: 2 popruhy na uchycení cepínů

Garance spokojenosti

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máte nekompromisní dvouletou záruku. Co to v praxi znamená? Pokud se objeví nějaká výrobní vada, zboží nám pošlete a my ho zašleme přímo do servisního našeho střediska v Mnichově. Tam se rozhodne mezi opravou a výměnou.

Pozáruční servis

Pokud si něco uděláte s vybavením, není třeba smutnit. Servisní středisko v Mnichově vám vybavení opraví. Stačí nám zaslat produkt a my se o vše postaráme.

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který nevznikl v továrnách s nelidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

 • Zaměstnanec není nucen pracovat
 • Na pracovišti neexistuje diskriminace
 • Dětská práce je přísně zakázána
 • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
 • Platba adekvátní mzdy
 • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
 • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
 • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smlouva

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.