•  

Goblin 30

EAN (čárový kód): 5053817165085
Do Věrnostního programu za nákup získáš 123,02 bodů

Lehký a univerzální batoh na zip, který poskytne spolehlivost při každodenním nošení i náročnějších výpravách do přírody.

Počet kapes:
3
Bederní kapsa:
ne
úchyt rezervoáru vody:
ano
zádový límec:
ne
Lavinová kapsa:
ne
vstup přes záda:
ne
obvodový zip:
ne
vstup přes víko:
ano
páteřový chránič:
ne
bederní pás:
ano
objem batohu:
30l
Zádový systém:
High Destiny EVA
součástí batohu je lavinový systém:
ne
voděodolný:
ano
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení sobota 15. 8.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Goblin 30

Spolehlivost při každodenním nošení i náročnějších výpravách do přírody, kterou vám batoh Goblin 30 poskytne díky vysoké odolnosti vůči oděru a klimatickým podmínkám, vám dodá klid a možnost se soustředit pouze na výkonOdolnosti je docíleno díky materiálu M-series s hrubostí až 840 denier a PU zátěrem. Tento tuhý odolný materiál bezpečně ochránívaše vybavení v batohu. Batoh, který vám nepřidá váhu navíc, umožní snadnou manipulaci a vydrží i drsnější zacházení pro váš klid a koncentraci k horským aktivitám.

Pohodlné plnění i odložení

Do batohu budete snadno vkládat a rovnat materiála batoh přitom bude samostatně stabilně stát. Za těmito vlastnostmi stojí rozšířená konstrukce v oblasti základny a ve svrchní části

Polstrování a zádový systém

Pro zlepšení komfortu nošení je použita lehká EVA pěnavysokou hustotou, která díky uzavřeným pórům nenatahuje vodu. Na zadním panelu je využito 7 mm tlusté EVA pěny o váze 105 g, která je výjimečně pružná a poskytuje vynikající stabilitu při torzi. Je umístěna uvnitř batohu ve zvláštní kapse, aby se zabránilo jejímu poškození a bylo umožněno její vyjmutí. Na anatomicky tvarovaných popruzích je využita EVA pěna o tloušťce 5 mm a celý batoh se tak pohodlně nosí a bude vždy pevně kopírovat váš pohyb. Bederní popruhy společně s odnímatelným hrudním popruhem podporují ramenní popruhy v zajištění batohu na svém místě.

Uložení drobností do kapsy

Vybavení jako čelovka, energetická tyčinka, mapa nebo šátek se pohodlně vejde do kapsy na příslušenství. Kapsa je umístěna ve víku batohu, pohodlně si tak rozdělíte potřebné vybavení, abyste ho měli pohodlně po ruce. 

Uzavírání na zip

Díky pohodlnému uzavírání víka batohu na zip YKK®, se rychle a pohodlně dostanete ke svému vybavení. Uzavírání obsahuje protisměrný zip, pomocí kterého lze víko pohodlně odklopit a využít tak celý vstup do batohu.

Důraz na minimalismus

Řadu komponentů batohu je možné snadno odepnout – hrudní popruh, popruhy na uchycení cepínů či hůlek. Batoh tak nejen sníží svoji váhu, ale také zabráníte nechtěnému zachycení při lezení v obtížném terénu, či při každodenním používání. Při vyjmutí i EVA pěny ze zádového panelu, lze váhu batohu ještě snížit.

Odolná tkanina

Tkaninu batohu tvoří extrémní odolný a přitom lehký materiál M series s PU zátěrem DWR ochranou. Vzniklá tkanina je vysoce odolná vůči oděru a klimatickým podmínkám. Na celý povrch batohu včetně zad je využit materiál M840 s odolnosti 840 denier, který je ještě zdvojen v nejvíce namáhané základně batohu. Lehčí materiál M210 s odolností 210 denier je pro snížení váhy batohu použit na méně namáhaných částech jako víko, či vnitřek batohu.

Plastové komponenty

Vyvinuté se zaměřením na tahovou pevnost, nízkou váhu a odolnost. Plastové komponenty jsou z velmi odolného thermo plastu a vydrží i to nejhrubější zacházení.

Veškeré vybavení s sebou

Horolezecký batoh musí obsáhnout širokou škálu aktivit a pojmout tak vybavení na vícedélkové lezení, či skialpinismus. Proto má batoh, při využití 2 přední popruhů typu Daisy Chain a 2 popruhů na hole či cepíny možnost uchycení materiálu, kdy každé vybavení má své místo, je připevněno pevně a nasazení i sundání je rychlé a jednoduché. Vybavení se nepohupuje a batoh vás nevyvede z rovnováhy.

  • hole
  • cepíny
  • expresky

Parametry

Objem:             30 l

Délka zad:        47 cm 

Min. váha:        405 g

Max. váha:       605 g

Materiál:          M840 

                        M210

                        Pěna EVA s vysokou hustotou 5 a 7 mm

                        Odolný thermoplast

Příslušenství:   2 popruhy na uchycení cepínů

Garance spokojenosti

Servis napříč časem

Pokud by po letech používání v nejnáročnějších podmínkách, i přes extrémní odolnost, došlo u batohu k nějakému poškození Mountain Equipment  batoh opraví ve svém nejbližším servisním středisku v Mnichově. Oprava trvá standardně do 14 dní a batoh se vám vrátí plně funkční.

Historie, tradice a vývoj

Spacáky, oblečení a batohy od Mountain Equipment byly použity na všech anglických prvovýstupech na osmitisícovkyna víc než 200 expedicíchna Mt. Everest, na obou pólech zeměkoule a používali je horolezci jako je Reinhold MessnerPeter Habeler, ChrisBonington, Peter Hámor, Ján Smoleň, bratři Švihálci Michal Sabovčík. Se stejnou pečlivostí a důrazem na detail a funkčnostpřistupujeme i k vývoji horolezeckých batohů, proto se můžete na naše batohy plně spolehnout.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.