•  

Ground-up 9.1

EAN (čárový kód): 4030281216636
Do Věrnostního programu za nákup získáš 213,28 bodů

Jednoduché, poloviční i dvojité dynamické lano o průměru 9,1 mm se kompletní impregnací a váhou 56 g/m.

Materiál:
Polyamid
Délka lana:
50m
Průměr lana:
9,1mm
Maximální počet (UIAA) pádů:
5, 17, 42
Hmotnost lana:
56g/m
Statické prodloužení:
3,7%, 6,4%, 6,4%
Dynamické prodloužení:
27%, 24%, 29%
Norma:
EN 892
Max. rázová síla:
6,9kN, 9kN, 11,1kN
více

Barva:
velikost:
50 m
60 m
70 m
80 m
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Ground-up 9.1

Jednoduché, poloviční i dvojité dynamické lano o průměru 9,1 mm se kompletní impregnací a váhou 56 g/m. Díky trojité certifikaci a Complet Shield TEFLON® Eko impregnaci je toto lano vhodné pro vysokohorské lezení a horolezectví v náročných podmínkách, díky vysoké odolnosti vůči oděru při zachování výborné manipulovatelnosti. Zakončení lana zabraňuje jeho nechtěnému rozplétání. K dostání i v délce 40 m pro alpské cesty.

Garance spokojenosti

Doporučení Skylotecu

Pokud je produkt používán velmi často, měl by být vyřazen v závislosti na opotřebování a výskytu trhlinek. Jestliže se produkt používá pouze výjimečně, měl by být vyřazen po 6-8 letech. Jako pravidlo Skylotec doporučuje nepoužívat žádné textilní vybavení déle než 10 let.

Recenze a ocenění

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.