•  

Impregnace na pásy Dry Climb

Kohla
9120038951479

Impregnace na pásy Dry Climb

Kohla

Impregnační sprej 250 ml na stoupací pásy obnovuje a zlepšuje skluz pásů a zvyšuje odolnost pásů proti vlhkosti – pásy jsou opět rychlé a nelepí se na ně sníh.

EAN: 9120038951479
499 Kč

474 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Objem: 250ml

Popis produktu

Impregnace na pásy Dry Climb

Všechny stoupací pásy KOHLA jsou z výroby impregnované, což zlepšuje jejich vlastnosti a zároveň zabraňuje chlupům nasávat vlhkost ze sněhu. Na vlhké chlupy se nabaluje sníh, což dělá výstup zbytečně náročný. Impregnace z výroby se ale častým používáním opotřebí. Pomocí impregnačního spreje KOHLA jednoduše tuto impregnační vrstvu obnovíte.

Snadná aplikace

Na začátku každé sezóny je dobré si zkontrolovat stav pásů – zda jsou špičky i koncovky v pořádku, zda lepidlo dobře drží a zda impregnace funguje.

Stav impregnace zjistíte jednoduše politím pásů vodou. Po kvalitní impregnaci steče voda v kapkách z povrchu pryč a nezanechává mokré části. V opačném případě je třeba impregnaci obnovit a k tomu je určený KOHLA impregnační sprej 250 ml.

Postup impregnace:

  1. Pásy je vhodné impregnovat doma alespoň 1 den před túrou.
  2. Stoupací vrstvu pásů očistěte a pás nalepte na lyži.
  3. Ze vzdálenosti 20-30 cm na pásy rovnoměrně nastříkejte KOHLA Impregnační sprej. Lyži je dobré otočit patou nahoru, aby impregnace lépe vtékala do chlupu.
  4. Nechte zaschnout 24 hodin.
  5. Pro zvýšení účinku můžete po zaschnutí impregnace pásy zahřát pomocí fénu (do max. teploty 60 °C).

Pokud potřebujete naimpregnovat pásy během túry, můžete použít KOHLA impregnační vosk. Vosk je malý a hodí se mít ho v batohu při několikadenním přechodu.

Video návod na impregnaci a údržbu: www.kohla.at/de/ratgeber/kohla-tv/tipps-vacuum-base/

Garance spokojenosti

Kohla

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. O necelých čtyřicet let později se proslavila prvním nylonovým batohem a teleskopickými holemi. Dnes patří mezi špičkové a inovativní výrobce stoupacích skialpových pásů.

Inovativní a lokální výroba v Rakousku

Pásy Kohla se pyšní prestižním oceněním ISPO AWARDS za inovaci v letech 2013 a 2016. V tomto směru za zmínku stojí bezlepidlové pásy Vacuum Base. Snahou této rakouské rodinné firmy je mimo jiné zachovat také lokální výrobu. V současné době vyrábí v Rakousku 80 % svých produktů.

Při testování a vývoji exkluzivně spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem. Skialpové pásy a příslušenství jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. Značka KOHLA vyrábí pásy i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Objem: 250ml

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Speedtouring
  • Skitouring
  • Skialpinismus
  • Freetouring

O značce

Kohla

Rakouský výrobce stoupacích pásů a držitel mnoha ocenění. Jeho inovativní technologie lepidel a výroby pásů jsou známé po celém světě.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.