•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Junius Birdie 2021/22

Black Crows
887445248651

Junius Birdie 2021/22

Black Crows

Nech svůj talent růst a zářit na špičkových lyžích Black Crows! Juniorský dívčí model Junius birdie je navržený na míru odvážnějším jezdkyním, které se nebojí opustit hranice sjezdovky a ukázat, co v nich skutečně je. Jsi to ty? Tak alou do snowparku!

Barva
Pink
Velikost
130
140
EAN: 887445248651
5 690 Kč

2 845 Kč

Zboží bude doručeno v pondělí 15. 8.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ne
Karbonové zpevnění: ne
Titanalové zpevnění: ne
Sklolaminátové zpevnění: ne
Funkční prvky
Rádius: 11m
Ostatní
Typ zboží: nové
Kolekce: 2021/22
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 2450g
Šířka patky: 11,1cm
Šířka špice: 12,1cm
Šířka středu: 8,5cm
Materiál
Materiál: pěna

Popis produktu

Junius Birdie 2021/22

Tyhle lyže poslouchají na slovo, výborně drží v oblouku a neodmlouvají v žádné zatáčce. Twin-tip a dvojitý rocker zjednodušují ovladatelnost a dělají z modelu Black Crows Junius birdie všestrannou lyži do volného terénu, snowparku i na sjezdovku. Obě varianty šířek středu – 80 a 85 mm – zabezpečují lyži dobrý vztlak, díky kterému i v tom nejměkčím sněhu plave a neboří se. Krátký rádius umožňuje velké a rychlé pokroky v broušení techniky jízdy v carvingu i snadného zatočení. Jako všechny lyže Black Crows jsou i Junius birdie dostatečně lehké a v i kombinaci se šlapacím vázáním tvoří dokonalý skialpový set pro každou mladou závodnici.

Díky snadnému ovládání si užiješ každý oblouk 

  • Dvojitý rocker zkracuje účinnou hranu, díky čemuž jednoduše nadriftuješ do oblouku. Pivoting ti zase zjednoduší přejezd náročných míst nebo nájezd na skok.
  • Tolerantní flex bez váhání reaguje na každý tvůj pohyb, čímž posouvá tvoji jízdu na další level – budeš jezdit rychleji, s větší dynamikou a každý oblouk si vychutnáš naplno.
  • Prodloužená špička a pata dobře vede – pokud si chceš i ve vyšší rychlosti užít dlouhý oblouk, stačí jemný impulz a lyže okamžitě dělá to, co chceš.
  • Tři provedení s rádiusem 15, 11 a 14 mm – ideální na střední oblouk, který budeš řezat s lehkostí a dynamikou. Razantnější impuls tě snadno přenese do svižného krátkého oblouku.

Vychutnej si dokonalou stabilitu při carvingu i každý doskok

  • Šířka 80 a 85 mm umožňuje rychlé přehranění, dobrý vztlak ti dopřeje maximální prožitek i na rozbité sjezdovce nebo v jarním mokrém sněhu.
  • Střední camber zabezpečí, že budeš mít při carvingu jistotu v celé délce účinné hrany a zároveň mít nad lyžemi dokonalou kontrolu.
  • Měkčí špička a pata dodají tvé jízdě dynamiku a při doskoku tě ani za menší chybičku nevytrestají.

Garance spokojenosti

Black Crows

Když vedle sebe položíme první lyži, corvus, z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže Black Crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Osobitý design a jedinečný zážitek z jízdy

Tím pravým důvodem, proč si získaly lyže Black Crows tak dobré jméno, jsou však výborné jízdní vlastnosti. Důvodem je jejich unikátní tvar, za kterým stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Kromě skialpových lyží, freeride lyží, all mountain (sjezdových) lyží si od značky Black Crows můžete vybrat také skialpové hole nebo stoupací pásy.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ne
Karbonové zpevnění: ne
Titanalové zpevnění: ne
Sklolaminátové zpevnění: ne
Funkční prvky
Rádius: 11m
Ostatní
Typ zboží: nové
Kolekce: 2021/22
Rozměry a hmotnost
Hmotnost páru bez vázání: 2450g
Šířka patky: 11,1cm
Šířka špice: 12,1cm
Šířka středu: 8,5cm
Materiál
Materiál: pěna

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.