•  
 • Sleva 30 %
 • Outlet

Kevlar Reepschnur 5,5mm - metráž

Skylotec
4030281164531

Kevlar Reepschnur 5,5mm - metráž

Skylotec

Prakticky nezničitelná smyčka s perfektní uzlovatelností, která by součástí vybavení každého lezce. Vyrobená z odolných a pevných aramidových vláken.

EAN: 4030281164531
83 Kč

58 Kč

Zboží bude doručeno v pondělí 30. 5.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Bezpečnostní parametry
Splňuje normy: EN 564
Rozměry a hmotnost
Průměr: 5,5mm
Materiál
Materiál: Polyamid, aramid

Popis produktu

Kevlar Reepschnur 5,5mm - metráž

Cena je uvedena za metr.

Smyčka je vyrobená z aramidového vlákna Kevlar, které se vyznačuje vysokou pevností v tahu a pružností, má velkou odolností vůči odření, teplu a organickým rozpouštědlům. Používá se také v průmyslu, při výrobě ohnivzdorného oblečení, ochranných přileb a neprůstřelných vest.

Tato smyčka s perfektní uzlovatelností je ideální například pro provazování velmi úzkých hodin na českém pískovci nebo kdekoli jinde v horách. Na rozdíl od klasických polyamidových smyček drží tvar a lépe ji prostrčíte hlubokými a úzkými štěrbinami ve skále. Tato všestranná smyčka by měla být součástí každého lezce, který nechce podceňovat situace v horách.

Garance spokojenosti

Skylotec

Německá firma Skylotec patří již více než 70 let mezi špičkové světové výrobce ochranných zabezpečovacích prostředků pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Tyto své bohaté zkušenosti přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky, via ferrat a dalších horských sportů. Skylotec se velmi rychle stal lídrem ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění. Jakmile vezmeš jejich typicky oranžové karabiny a další hardware do ruky, poznáš, o čem je řeč. Ergonomie, design a především maximální bezpečnost – to je Skylotec.

Vlastnosti produktu

Bezpečnostní parametry
Splňuje normy: EN 564
Rozměry a hmotnost
Průměr: 5,5mm
Materiál
Materiál: Polyamid, aramid

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
 • Horolezectví
  Horolezectví
 • Lezení
  Lezení
 • Vysokohorská turistika
  Vysokohorská turistika
 • Skialpinismus
  Skialpinismus

O značce

Skylotec

Renomovaný německý výrobce vybavení pro horolezectví, via-ferraty a práci ve výškách se zkušenostmi delšími více jak 70 let.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.