•  

KS Handschuh LF

EAN (čárový kód): 4030281216445
Do Věrnostního programu za nákup získáš 54,6 bodů

Na ferraty nebo na slanění – tyto rukavice s kůží na spodní straně dlaně chrání vaše ruce v každé situaci.

více

Barva:
velikost:
XS
S
M
L
XL

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

KS Handschuh LF

Pohodlné a extrémně prodyšné rukavice určené speciálně na ferraty využijete i při slaňování. Spodní strana dlaní je vyrobena z kozí kůže a v kombinaci s polyamidovou tkaninou použitou na ostatních částech, dělají z těchto rukavic spolehlivého parťáka na ferratách, kdy chrání dlaně před zraněním od ocelového lana.

Stoupat rychleji

Rukavice jsou důležitým doplňkem při pohybu na ferratách, zejména v případě, kdy je jistící ocelové lano poškozené a hrozí, že se zraníte o roztřepenou ostrou část lana. Také při dlouhých a náročných úsecích např. v převisu trpí dlaně bolestivými otlaky. V rukavicích toto nehrozí, navíc vás v chladných dnech zahřejí a ochrání před studeným lanem a vy můžete po ferratě stoupat rychleji a užívat si pohyb a výhledy po krajině.

Pevný stisk v kůži

Jemná, ale pevná a prodyšná kůže na dlaních rukavic zajistí, že vám lano nebude prokluzovat a ochrání před ostrými částmi lana. Ostatní látka z polyamidu, který  je pevný, pružný a odolný zajistí, že vám rukavice budou dobře sedět na ruce a budou ruce chránit i z horní části. Látka je prodyšná, takže se v rukavicích nebudete potit. Spodní lem rukavice je nastavitelný.

Praktické poutka

Poutko na spodní straně rukavice slouží k připevnění rukavic na karabinu k sedáku ve chvílích, kdy je zrovna nebudete potřebovat, ale budete je chtít mít po ruce.

Kožené malé poutko z vrchní strany prsteníčku vám zase pomůže se snadným sundávání rukavic.

Pro teplejší podmínky je k dispozici varianta rukavic s krátkými prsty.

Vkusná kombinace barev šedé, černé a oranžové skvěle ladí s barvami SKYLOTEC: na ferratových setech a úvazku SKYLOTEC Pyrit, Silica a prsáku Dunit.

Garance spokojenosti

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.