•  

Lhotse Pant

EAN (čárový kód): 5053817183041
Do Věrnostního programu za nákup získáš 503,02 bodů

Náročný horolezec i skialpinista ocení komplexní ochranu a volnost pohybu, které nabízí tyto špičkové goretexové kalhoty.

DWR úprava:
ano
Membrána:
GORE-TEX® Pro
Zip:
YKK®
Materiál:
PTFE, Polyamid
Síla vláken:
40Denier, 80Denier
Typ membrány:
Porézní
Strečový materiál:
ne
Dvoucestný zip:
ano
Laminace membrány:
3-vrstvá
Počet kapes:
2
Rozepínání nohavic:
Třičtvrteční zip
Stahování v pase:
Integrované stahování
větruodolný:
ano
voděodolný:
ano
více

Barva:
velikost:
XS
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Lhotse Pant

Kombinace třívrstvé membrány GORE-TEX® PRO 80D, vyztužených partií spolu se zvýšeným pasem a kapsami, tvoří opravdu povedený kousek, který by neměl chybět v šatníku ambiciózního horolezce nebo skialpinisty. Poskytnou ti perfektní ochranu při dlouhých a náročných dnech v opravdu drsných podmínkách.

Zesílená místa

V Mountain Equipment chceme mít jistotu, že tě naše oblečení podrží v těch nejdrsnějších podmínkách. Prokopnutí mačkami je běžná věc, a proto je nutné určité partie patřičně chránit. Kalhoty LHOTSE PANT mají zesílené partie v oblasti kotníků proti proseknutí mačkami.

Základ kalhot LHOTSE PANT tvoří třívrstvá membrána GORE-TEX® PRO. Její jemnost je 80 D, což znamená nejrobustnější materiál, který na hardshellovém oblečení najdeš. Při použití těchto kalhot se počítá s opravdu drsnou podmínkou, a proto je extrémně důležité, aby ses na ně mohl opravdu spolehnout.

Sníh se ti do nich opravdu nedostane

Kalhoty LHOTSE PANT dostatečně dlouhé. Dosahují mírně nad pas a plně nastavitelné šle se starají o to, aby kalhoty byly po dobu celého výstupu na jednom místě. Součástí jsou i na zip odepínací soft shell návleky proti sněhu.

Ty nejdokonalejší švy

Malé věci dělají velké rozdíly. Švy vybraných hardshell kalhot Mountain Equipment, LHOTSE PANT nevyjímaje, šijeme pomocí hladkých švů. Z vnější strany bundy neuvidíte žádné nitě. Takto ušitá bunda vydrží mnohem déle, protože nitě švů se nedřou o batoh, skálu a jiné materiály. I tento sofistikovaný způsob výroby je pro tebe garancí, že na kvalitě a propracování našich výrobků si opravdu potrpíme.

Nohavice na zipy nejvyšší kvality

Na ¾ boční zipy nohavic jsme použili nejvyšší modelovou řadu renomované značky YKK®, konkrétně typ AquaGuard®. Pokud by se i tak voda dostala přes zip, z vnitřní strany je pruh látky GORE-TEX® PRO, po kterém voda steče dolů a pokračuje ven malým otvorem ve spodní části zipu. Promyšlené že?

Dlouhý nástup + horolezecký výstup + extrémní sjezd = LHOTSE PANT

LHOTSE PANT jsou pečlivě navrženy, aby excelovaly při dlouhých a náročných nástupech a následujícím sjezdu na lyžích nebo sestupu žlabem po pás ve sněhu. Vysoký pas v kombinaci s perfektním střihem a sofistikovanými materiály jsou něčím, na co se můžeš opravdu spolehnout.

Garance spokojenosti

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

10 let záruka

Bez ohledu na to, jestli jdeš k tatranskému plesu, na Matterhorn nebo Mt. Everest, musíš se na své vybavení spolehnout. Svým výrobkům stoprocentně důvěřujeme i my v Mountain Equipment. Na základě 55leté zkušenosti a testování nabízí Mountain Equipment desetiletou záruku na výrobní vady bundy. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat spacák opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který nevznikl v továrnách s nelidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

  • Zaměstnanec není nucen pracovat
  • Na pracovišti neexistuje diskriminace
  • Dětská práce je přísně zakázána
  • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
  • Platba adekvátní mzdy
  • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
  • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
  • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smlouva

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.