Limestone 2.0

Skylotec
4030281274292

Limestone 2.0

Skylotec

Komfortní a zároveň lehký sedák s prodyšnými zády určený pro sportovní lezce orientované na výkon.

EAN: 4030281274292
2 690 Kč

2 555 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Počet materiálových poutek: 4
Počet přezek: 2
Bezpečnostní parametry
Splňuje normy: EN 12277-C:2015
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 277g

Popis produktu

Limestone 2.0

Ať lezete venku nebo na umělé stěně, v tomto sedáku se budete cítit pohodlně i po dlouhou dobu lezení. Prodyšný zádový systém, ergonomický střih, 4 poutka k zavěšení materiálu a moderní design potěší každého sportovního lezce. Vhodný pro sportovní, vícedélkové alpské lezení, lezení v ledu i ve velkých stěnách.

Nejlepší výkon a pohodlí

Patentovaná technologie spojení bederních popruhů rozloží rovnoměrně hmotnost těla a vy se budete cítit pohodlně i když zrovna budete odpočívat zavěšený v laně. Ergonomický pás s vysoce prodyšným systémem Airload Fabric  spolu s tvarovanými popruhy nohaviček, které automaticky přilnou k tělu pomocí elastických popruhů, se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Nohavičky jsou k sedáku ze zadní strany přichyceny tenkým elastickým popruhem, který se dá v případě potřeby vyháknout od bederního popruhu.

Poutka pro všechen materiál

Dostatek poutek na sedáku zajistí, že budete mít při lezení vše potřebné při ruce:

  • 2 pevná boční tvarovaná poutka na materiál vám umožní komfortní vycvakávání karabin ze sedáku ve chvílích, kdy potřebujete rychle zapnout jištění
  • další 2 prostorná poutka na materiál

Garance spokojenosti

Doporučení Skylotecu

Životnost produktu je přímo závislá na způsobu a frekvenci používání stejně tak jako na vnějších vlivech. Pro vaši větší jistotu, zda máte sedák v pořádku, jsou na sedáku tzv. indikátory opotřebení, které jsou umístěny na barevných pevných smyčkách na bederním a nožním popruhu. Pokud jsou tyto místa v určité míře opotřebené, zobrazí se zde varovný proužek, který signalizuje, že je potřeba sedák vyměnit.

Ale i v případě, že se varovný proužek nezobrazí, doporučuje Skylotec nepoužívat žádné textilní vybavení déle než 10 let.

Recenze a ocenění

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Počet materiálových poutek: 4
Počet přezek: 2
Bezpečnostní parametry
Splňuje normy: EN 12277-C:2015
Rozměry a hmotnost
Hmotnost: 277g

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Lezení
    Lezení

O značce

Skylotec

Renomovaný německý výrobce vybavení pro horolezectví, via-ferraty a práci ve výškách se zkušenostmi delšími více jak 70 let.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.